Klub racjonalistek - Sergiusz Pinkwart

Witam,mam do sprzedania nową książke pt. ,,Klub racjonalistek”. Opis; 38-letnia Ewa Jaworska, redaktor działu psychologii w Kobiecie Modnej, jest w ósmym miesiącu ciąży z młodszym od niej o 10 lat drugim mężem, dziennikarzem motoryzacyjnym Marcinem Zarembą, marzącym o szybkim zarobieniu dużych pieniędzy. Fortuna leży w zasięgu ręki – jak twierdzi pewien szemrany biznesmen, który namawia mężczyznę na współudział w mocno niepewnym interesie. W tym samym czasie adoptowany syn Ewy, piętnastoletni Kuba, przechodzi okres buntu i… zakochuje się w tancerce z Teatru Muzycznego ROMA, Natalii. Zmęczona ciążą, oczekująca porodu Ewa ma poważne wątpliwości co do dalszego życia. Czy jej obecne małżeństwo ma w ogóle sens? Może rozstanie z ojcem Kuby było błędem? Szukając wsparcia, kobieta wybiera się do znanej wróżki Karmy, czyli po prostu Kaliny – ładnej nowoczesnej dziewczyny cieszącej się reputacją osoby, która nigdy się nie myli. Zamiast uzyskać odpowiedź na swoje rozterki, Ewa dowiaduje się, że jej syn Kuba właśnie zginął. Na szczęście ta wywróżona z kart informacja okazuje się nieprawdziwa. Dzięki refleksowi Natalii chłopak wymyka się śmierci. Wkrótce jednak wokół nastolatka zaczynają rozgrywać się niepokojące, groźne wydarzenia. Ewa i jej przyjaciele z pracy, tytułowy „klub racjonalistek”, próbują znaleźć jakieś logiczne wyjaśnienie tej serii tajemniczych wypadków i niesamowitych zbiegów okoliczności. Czy ma ona jakiś związek z jej nowym mężem i jego byłą dziewczyną?
-
Jeżeli masz dodatkowe pytania pisz ,na wszystkie maile odpowiadam.Zapraszam również na inne moje ogłoszenia gdzie może znajdziesz coś dodatkowo.
Istnieje możliwość wysyłki poprzez pocztę polską koszt wysyłki do ustalenia(wg cennika poczty polskiej wg wagi towaru). Przed odbiorem osobistym trzeba się najpierw umówić muszę mieć chwilę czasu na wypranie w celu odświeżenia i wyprasowanie. Posiadam również konto na allegro 100%pozytywnych komentarzy.
Polecam gorąco i zapraszam na inne moje ogłoszenia