Klawiatura MIDI CME M-Key

Sprzedaję klawiaturę MIDI firmy CME, model M-Key. Jej specyfikacja to m.in: – 49 półważonych klawiszy
- programowalny joystick
- wyjście USB oraz Midi
- wejście na dodatkowy pedał ekspresji Zainteresowanych odsyłam do recenzji sprzętu przeprowadzonej przez profesjonalistów z "Estrady i Studia", gdyż jest to chyba najlepsza możliwa rekomendacja: http://www.audiostacja.pl/uploads/Modules/WartoPoczytac/cme_m-key_2_2008.pdf Do klawiatury dołączona jest płyta, na której znajdziemy m.in.: – program do domowego nagrywania Magix Samplitude oraz różnego rodzaju syntezatory MIDI, takie jak: – Waldorf
- Musicator
- KeytoSound
- Arturia Analog Factory
- 4front True Pianos Zawartość płyty również została szczegółowo opisana w recenzji w "EiS". Sprzęt jest jak nowy, używany był zaledwie kilka razy. Nie nosi żadnych śladów użytkowania. Sprzedaję, ponieważ zwyczajnie był to nieprzemyślany zakup. Jestem gitarzystą i wokalistą, napaliłem się na budowanie domowego studia i myślałem, że przyda mi się taki klawisz do dogrywania basu czy pianina.
I faktycznie – klawiatura nadaje się do tego znakomicie, ale brak czasu spowodował, że sprzęt leży i – nie, nie kurzy się, bo jest zapakowany w firmowe pudełko – ale nie jest wykorzystywany.
Czas, więc żeby przeszedł w inne ręce! Jeśli chodzi o formę dostawy, to dostosuję się do woli kupującego: zarówno odbiór osobisty, jak i spotkanie na mieści czy też wysyłka wchodzą w grę, przy czym oczywiście trzeba będzie uwzględnić jej koszt.