Kawalerka z ogródkiem ''POD KLUCZ'' Kołobrzeg, czynsz 92 zł

Pokój 22,31 m2, łazienka 4,66 m2, kuchnia 6,50 m2 oraz ogród 143 m2. Mieszkanie jest wykończone ”pod klucz” dodatkowo wyposażone jest w zabudowę kuchenna wraz ze sprzętem oraz szafę wnękową w przedpokoju. W łazience jest kabina prysznicowa, podwieszana umywalka z szafką oraz podwieszana toaleta. Mieszkanie wykończone w jasnej kolorystyce. Mieszkanie jest w trakcie wykańczania, dlatego jeszcze nie mamy aktualnych zdjęć, zapraszamy bardzo do oglądania, w biurze sprzedaży zostanie Państwu przedstawiony standard wykończenia tego mieszkania. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, ekologicznym osiedlu małych domów wielorodzinnych. Osiedle Zacisze usytuowane jest na granicy miasta Kołobrzeg, lecz przynależy administracyjnie do gminy wiejskiej, co ma znaczący wpływ na wysokość podatków i innych opłat lokalnych.
Usytuowanie osiedla przy zachodniej granicy miasta, umożliwia szybki i wygodny dojazd do najpiękniejszych plaż w okolicach Kołobrzegu ( Grzybowo, Dźwirzyno ), bez konieczności przejazdu przez zatłoczone w sezonie centrum miasta.
Powierzchnia działki ok. 16000m2 i luźna zabudowa gwarantuje dużo swobody i komfortową ilość przestrzeni służącej rekreacji. Zaprojektowany plac zabaw umożliwia dzieciom i rodzicom aktywny wypoczynek i zabawę.
Zapewniona jest wysoka jakość infrastruktury komunikacyjnej – drogi, parkingi wraz z odwodnieniem i oświetleniem. Świadomie zaprojektowano osiedle, gdzie stosunek powierzchni zabudowy do powierzchni działki jest rewelacyjnie niski i wynosi 19,5%.
W ramach tego osiedla oferujemy mieszkania od 45 do 90 m2, wśród nich mieszkania dwupoziomowe z dwiema łazienkami. Na parterze znajdują się ogródki przynależne do tych mieszkań, na piętrach każde mieszkanie posiada balkon . W budynkach znajdują się przestronne klatki schodowe z wygodnymi schodami, wszystkie mieszkania na parterze dostępne dla osób niepełnosprawnych. Technologia energooszczędna – domy z elementów prefabrykowanych, gwarantuje lokatorom niskie koszty ogrzewania i eksploatacji . Każde mieszkanie wyposażone jest w piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, co podwyższa komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie mieszkania posiadają sieć strukturalną i są w pełni opomiarowane. Lokalizacja osiedla pośród niskiej, okolicznej zabudowy, w sporej odległości od ruchliwych głównych ulic, zapewnia wysoki komfort i ciszę. Osiedle jest ogrodzone z możliwością całodobowej ochrony. Notarialna własność wraz z działką ! oferta bezpośrednio od dewelopera tak więc bez żadnych prowizji.
więcej informacji : http://trak-bud.pl/projekty-developerskie/zacisze