Kawalerka o pow. 31,68 mkw DO ARANŻACJI ! Komorowice Krakowskie

Lokal mieszkalny nr 2 31.68mkw Skład mieszkania:
-pokój z aneksem kuchennym 26,99 mkw
-łazienka 4,69 mkw
Do mieszkania przynależy piwnica! 2,24mkw Zapraszamy na niezobowiązująca prezentacje! Zadzwoń i umów się na oglądanie !
Budynek położony w Bielsku – Białej w dzielnicy Komorowice Krakowskie.
Nieruchomość składa się czterech budynków tworzących zabudowę wielorodzinną położonych na działce o powierzchni 355 mkw. Zagospodarowanie działki wokół budynku : podjazd, podwórze , zieleń – ogród w udziale 1/36 na każdy lokal mieszkalny. Dostępne miejsca parkingowe ( odpłatnie od 8 do 10tys. ) przy podwórzu oraz parking na ulicy. Budynek bezpośrednio przylega do asfaltowej ulicy miejskiej. Budynek mieszkalny wybudowany przez dewelopera na początku 2001roku.
Wykonany w technologii tradycyjnie murowanej. Budynek podpiwniczony, trzykondygnacyjny.
Budynek posiada centralną, wewnętrzna klatkę schodową, obejmuję 9 lokali mieszkalnych , komórki lokatorskie w piwnicy oraz pomieszczenie wspólne.
Wyposażenie techniczne: instalacja elektryczna, gazowa, wodociągowa i kanalizacja, ogrzewanie indywidualne etażowe, ciepła woda z piecyków gazowych. Każde mieszkanie posiada osobny licznik.
Mieszkania gotowe do wprowadzania po uprzednim odświeżeniu oraz umeblowaniu . Łazienki w pełni wyposażone. Agent prowadzący: Przemysław Jopek
WEJDŹ I ZOBACZ : WWW.NIERUCHOMOSCIJOPEK.PL Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jopek Przemysław (licencja nr: 8328) Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za błędy w ogłoszeniu. Oferta w danym momencie może być nie aktualna. Bielsko-Biała (Komorowice Krakowskie)
Cena: 105 600,00 zł (3300 zł/m2)
Powierzchnia: 32.00 m2
Liczba pokoi: kawalerka
Informacje:
Typ zabudowy: apartamentowiec
Rynek: rynek wtórny
Liczba pokoi: kawalerka
Piętro: parter
Liczba pięter: 2
Forma własności: pełna własność
Stan mieszkania: do odświeżenia
Balkon: balkon