Język włoski - nauka od podstaw i korepetycje,kurs przyspieszony,Skype

Ciao a tutti !!! :) Zapraszam serdecznie na przygodę z przepięknym językiem włoskim. Nigdy nie jest za późno aby rozpocząć naukę. Jeśli zawsze było to marzeniem Twojego życia, wiążesz z językiem włoskim życiowe plany lub też już się go uczysz i potrzebujesz trochę wsparcia – zadzwoń. Jestem absolwentką italianistyki, część studiów odbyłam na uniwersytecie we Włoszech a moja rodzina ma włoskie korzenie. Uczę języka włoskiego w dwóch renomowanych szkołach językowych w Szczecinie.
W ramach nauki zapewniam różnorodne materiały dydaktyczne oraz kontakt ze współczesną kulturą włoską (muzyka, sztuka, kuchnia, turystyka). Tempo nauczania dostosowuję do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Możliwy jest intensywny kurs przedwakacyjny lub przygotowujący do programu Erasmus jak również nauka poprzez komunikator Skype. Lekcje odbywają się u mnie ( centrum miasta). Proponuję naukę indywidualną lub w grupach do 3 osób (grupy zorganizowane).
Zapewniam profesjonalną naukę oraz miłą, radosną atmosferę przy filiżance włoskiej kawy. Sukces gwarantowany ! :) A presto !!!