Język angielski, zielona góra

Kreatywny i cierpliwy nauczyciel języka angielskiego, absolwent filologii angielskiej (specjalizujący się w uczeniu uczniów tzw. autonomii uczenia się tj. samodzielności językowej) z doświadczeniem w pracy indywidualnej z dziećmi i osobami dorosłymi, udzieli korepetycji z języka angielskiego. Możliwa jest również pomoc w nadrobieniu zaległości, problemach z zadaniami domowymi, pracami pisemnymi i wypowiedziami ustnymi lub nauka ponadprogramowa z przygotowanych przeze mnie propozycji zajęć. Prowadzę także ćwiczenia pomocne w: -przygotowaniu do matury
-egzaminów gimnazjalnych
-nadrabiające zaległości w słownictwie i gramatyce
-nauczanie ponadprogramowe. Mam możliwość dojazdu na terenie Zielonej Góry (pn-pt) oraz na terenie ŻAR W WEEKENDY.
Gwarantuję, sumienność w podchodzeniu do swoich obowiązków, każdego ucznia traktuję indywidualnie i obserwuję jego postępy. Zadowolenie uczniów, którzy zrobili duże postępy w ciągu roku oraz radość rodziców a w szczególności ich dzieci z poczucia wzrostu własnych kompetencji językowych jest najlepszą motywacją do pracy. Doświadczenie:
Praktyka w Szkole Podstawowej w 2011 roku. Praktyka w gimnazjum w 2012 roku. korepetycje 2011 do 2014 Certyfikaty:
Ukończone kursy: pedagogiczny, psychologiczny, dydaktyczny. ukończone studia filologiczne, spec. angielski z dodatkowym językiem polskim (nauczycielska)