Jaworzno, Osiedle Stałe, Morcinka, 46m

Witam! Sprzedam mieszkanie do remontu na Osiedlu Stałym w Jaworznie, przy ul. Morcinka. Okolica i sąsiedztwo spokojne. W pobliżu wiele sklepów, poczta, park, szkoły, przystanki autobusowe (bardzo dobra komunikacja PKM Jaworzno). Obecnie stan mieszkania jest następujący:
1. w pełni wyposażona kuchnia (naczynia, garnki, piekarnik z palnikami: 2 na prąd i 2 gazowe, stół i krzesła na 3-4 osoby, zlew, meble kuchenne, lodówka),
2. łazienka (wanna, umywalka, wc, wieszaki, półka na kosmetyki, lustro, łazienka stara, w drewnie),
3. mały pokój (komplet mebli – meblościanka koloru jasny brąz),
4. duży pokój z niewielkim balkonem (komplet mebli – meblościanka koloru ciemny brąz, 2 fotele, ława),
5. przedpokój z wieszakami na odzież i szafką z szufladami – zdarta tapeta z jednej ściany (ostatni wynajmujący zaczął remont i go nie ukończył)
6. duży strych
7. piwnica. Okna plastikowe. Blok jest stale zamykany (domofon), bezpieczny. Możliwość parkowania pod blokiem. Istnieje możliwość podpięcia telewizji kablowej oraz Internetu – UPC. Czynsz do administracji (wspólnota mieszkaniowa): 620zł. Zdarza się, że nie mogę odebrać telefonu. Wówczas bardzo proszę o e-mail bądź sms – skontaktuję się z zainteresowanym jak najszybciej to będzie możliwe. UWAGA:
Do 15 grudnia mieszkają w mieszkaniu obecni lokatorzy. Obejrzenie mieszkania będzie możliwe po tym terminie. Zapraszam do kontaktu i proszę o cierpliwość. Więcej zdjęć:

https://drive.google.com/folder/d/0ByLvKTf7K-uIaVozbGp6WG1pTDQ/edit