Indywidualne lekcje tańca WROCŁAW

Zapraszam Państwa na 60-cio minutowe, indywidualne lekcje tańca, prowadzone przez Magdę Karczewską – doświadczoną instruktorkę i utytułowaną tancerkę tańców standardowych i latynoamerykańskich (posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w obu stylach, jest kilkukrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski, jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku trenersko-instruktorskim z Tańca Towarzyskiego).
Proponujemy lekcje dla par i pojedynczych osób.
Tempo zajęć, poziom oraz tańce dostosowane są do Państwa potrzeb.
Indywidualne lekcje tańca adresowane są do osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w kursach grupowych.
Lekcje tańca mogą obejmować:
- Nauka tańca dla nowożeńców – Przygotowanie pary do tańca rozpoczynającego przyjęcie weselne : walc angielski, walc wiedeński lub inny dowolnie wybrany taniec. Dokładna nauka kroków i ułożenie takiej choreografii, dzięki której Para Młoda będzie mogła jak najlepiej zaprezentować się na weselu. Pomoc w doborze odpowiedniej muzyki. Istnieje możliwość nauki w Sali w której odbędzie się przyjęcie weselne.
-Taniec Towarzyski (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, passo doble, jive)
-Tango Argentyńskie
-Salsa
-Taniec Użytkowy
- MTV Dance
Termin i miejsce lekcji uzgadniane są indywidualnie (Możliwe są terminy w dni wolne od pracy, zarówno przed jak i popołudniu ). Dysponujemy odpowiednią salą do nauki tańca.
Zapewniamy profesjonalną naukę oraz miłą i sympatyczną atmosferę.
ZAPRASZAMY.
www.swingdance.pl
Lekcje indywidualne zalecane są dla osób dysponujących małą ilością czasu, lub pracujących nieregularnie – wtedy kurs tańca się nie sprawdza. Jeżeli pragniecie poznać wybrane tańce lub tylko jeden – z myślą na przykład o imprezie typu: ślub, wesele, studniówka, bal karnawałowy czy andrzejki – nauka indywidualna jest właśnie dla Was. Pierwszy taniec zostanie najlepiej opanowany właśnie podczas lekcji indywidualnych, można bowiem skupić się tylko na nim, cały czas ćwiczycie razem, a uwaga instruktora skupiona jest tylko na Was.