Hades Emade - Czasoprzestrzeń Polski Rap Prosto

„Czasoprzestrzeń” to drugi solowy album Hadesa (HIFI Banda, RH-), który tym razem połączył swoje siły z jednym z najwybitniejszych polskich producentów – Emade (Tworzywo Sztuczne, P.O.E.) oraz z DJ-em Kebsem (HIFI Banda, Spinlab). Efektem współpracy tych trzech artystów jest trzynaście utworów, które lirycznie oddają hołd starej szkole rapu. Bezkompromisowe i ostre wersy to zresztą styl, do którego przyzwyczaił swoich fanów Hades. Swój ślad zaznaczył również DJ Kebs, który wzbogacił bity wyborną porcją skreczy. To wszystko wkomponowane w niekonwencjonalne, czasami wręcz zaskakujące bity Emade sprawia, że "Czasoprzestrzeń" jest obowiązkową pozycją dla wymagających słuchaczy i fanów stylu Hadesa, a dodatkowym smaczkiem jest oprawa wizualna albumu, którą zaprojektował Mr Walczuk.
LIMITOWANA EDYCJA ALBUMU ZAWIERA: – album "Czasoprzestrzeń" – bonus CD z instrumentalami Emade – fluorescencyjne wlepki – arkusz perforowanych znaczków Tracklista:
01. Doskonałe Proporcje 02. Muzyka z Brodą 03. Robo Ty 04. Pełny Słoik 05. Dziewięćdziesiątki 06. Proste Słowa 07. Sumo Rap 08. Nigdy w Życiu 09. Nie Przestaniemy 10. Dziwki i Dilerzy 11. Bieg po Linie 12. Już po Mnie 13. Za Daleko od Słońca Możliwa wysyłka (wystawiam na Allegro, nie wysyłam za pobraniem) TYLKO KONKRETNE OFERTY KUPNA. Jeśli macie zamiar pisać żeby marudzić, negocjować cenę czy pytać o jakieś bzdury, to lepiej tego nie róbcie. Szkoda czasu mojego i Waszego – nie będę nawet odpowiadał na takie wiadomości.