Gdańsk.3 pokoje.Dolne Miasto.

Nowa oferta. Gdańsk. Bardzo Blisko Starówki. 3 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2. Cena do negocjacji! Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem z uwagi na 3 niezależne pokoje, widną niezależną kuchnię i świetną komunikację miejską. Ulica – Królikarnia, Gdańsk – Dolne Miasto. Lokalizacja i komunikacja: Miejsce doskonale skomunikowane z dzielnicami: Gdańsk Centrum, Wrzeszcz, Przymorze, Morena, Niedźwiednik, Oliwa, Jelitkowo. W pobliżu infrastruktura: liczne punkty handlowo – usługowe, szkoły, przedszkola, fitness, kościół, szpital itp. Koło bloku – Biedronka. Doskonała lokalizacja, 10 min na pieszo od starówki i centrum, blisko dworca PKS i PKP, 200 metrów do przystanku tramwajowego i autobusowego. Dzielnica w trakcie całkowitej rewitalizacji. Kamienica: Blok (kamienica) z cegły z 1907 r. Bardzo grube mury. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowej kamienicy. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Wejście do klatki schodowej zabezpieczono domofonem. W 2015 r. będzie przeprowadzony generalny remont klatki schodowej. W budynku wykonano pionową izolację fundamentów na około całej kamienicy. Budynek z nowym dachem. Mieszkanie: Środkowe – bardzo ciepłe. Okna nowe plastikowe PCV za wyjątkiem małego pokoju gdzie są okna drewniane starego typu w bardzo dobrym stanie. Ogrzewanie wody i mieszkania – Nowy piec elektryczny (przepływomierz). Możliwość zamontowania pieca gazowego dwufunkcyjnego, ponieważ do bloku doprowadzony jest gaz. Nowe kaloryfery w całym mieszkaniu. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Mieszkanie bardzo ciepłe. Stan: do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (21, 20 i 12 m2), widnej kuchni (6 m2), łazienki z wc (6 m2), oraz przedpokoju (6 m2). Dwustronne mieszkanie. Wystawa okien: wschód (2 pokoje) i zachód (kuchnia, łazienka i mały pokój). W salonie ozdobny piec kaflowy w pełni sprawny. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6 m2. Stan prawny: Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Spokojne sąsiedztwo.
Średnie koszty utrzymania: Czynsz + fundusz remontowy 480 zł miesięcznie przez cały rok. Prąd: średnio-miesięczny koszt 340 zł.
Łączny koszt jednomiesięczny około 820 zł miesięcznie. Termin wydania: 3 miesiące.
To trzeba zobaczyć. Jest to świetna okazja dla wymagających. Mieszkanie idealne pod wynajem. Kupujący nie płaci żadnej prowizji. Całą prowizję pokrywa sprzedający. Pomagamy we wszelkich formalnościach kredytowych. Nasz Doradca kredytowy bezpłatnie wyszuka najtańszy kredyt. Oferta 21 banków. Zapraszam na prezentację. Prezentacja mieszkania możliwa każdego dnia!! Gorąco Zapraszam. CENA DO NEGOCJACJI !!! Kontakt: Rusak Paweł PÓŁNOC Nieruchomości Gdańsk Kartuska * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.