Garaż / garaże Okazja! ZG. Ul. Zachodnia - dwa garaże obok siebie

Witam,
Wystawiam na sprzedaż dwa garaże położone obok siebie, a znajdujące się w kompleksie garaży przy ul. Zachodniej (tuż obok Biedronki). Powierzchnia garaży: 2 x 16m2.
Garaże są administrowane przez Zielonogórską Spółdzielnię Mieszkaniową, w związku z tym odpada właścicielowi samodzielne troszczenie się o doprowadzenie prądu, podatki gruntowe, odśnieżanie dojazdu, oświetlenie, stan dachu, elewacji itd. Zewnętrzna elewacja tego ciągu garaży była odnowiona w tym roku.
Obydwa garaże również wewnątrz są gruntownie odświeżone, pachnące świeżością, z prądem, obydwa mają kanały z nowymi deskami. Każdy garaż ma oświetlenie, jeden ma nawet podłączenie na siłę. Posadzki obydwu garaży zostały wzmocnione, odnowione oraz zagruntowane.
Drzwi każdego garażu są obite blachą nierdzewną, a pod spodem są drewniane drzwi. W każdych drzwiach są zamontowane otwory wentylacyjne, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci w środku garażu. Każdy garaż ma 3 niezależne zamki (sprawne) oraz sztabę metalową pośrodku, zabezpieczającą włamaniu.
Serdecznie zachęcam do zakupu, gdyż na rynku takich okazji po prostu nie ma, gdy dwa garaże są sprzedawane obok siebie. Żaden garaż nie wymaga absolutnie najmniejszego wkładu finansowego. Wystawiam na sprzedaż obydwa garaże razem, gdyż miały mi służyć podczas prowadzenia działalności. Plany się zmieniły, ale garaże nadal mogą spełniać swoją funkcję jako bezpieczne magazyny, małe warsztaty, czy też bezpieczne miejsca postojowe dla własnych aut.
Oczywiście sprzedaż garaży pojedynczo też wchodzi w rachubę, ale wyłącznie w sytuacji, kiedy obydwa garaże znajdą jednocześnie swoich nabywców.
W razie pytań proszę o kontakt. Chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi oraz pokażę jak się garaże prezentują w rzeczywistości. Tutaj naprawdę nabywca będzie zadowolony z faktu, że nie musi złotówki dokładać do ewentualnego remontu, odświeżenia czy też doprowadzenia garażu do stanu używalności. Jeśli są już Państwo znudzeni oglądaniem zawilgoconych, zagraconych pomieszczeń to zapraszam do kupna garaży, które sprzedaję. Są po prostu jak nowe. P.S. W związku z licznymi pytaniami odnośnie formy własności garaży – jest to spółdzielcze prawo własnościowe nabywane poprzez akt notarialny. Garażami można swobodnie dysponować – sprzedać lub wynająć. Kupując dwa garaże, np. jeden można przeznaczyć na wynajem (co w zupełności pokryje koszt utrzymania obydwu garaży, a właścicielowi zapewni bezpłatny garaż i jeszcze stały miesięczny dochód).