Forty Bema Widawska 27 Bemowo 73m, ideał stan, mozna garaż

agencjom dziękuję- proszę nie dzwonić ! Mieszkanie trzypokojowe z balkonem, BARDZO ciche ! , tuż przy Fortach Bema (80m do Fortów) czyli dużych obszarach zielonych. Z boku bloku jest tylko jedna wewnętrzna mało uczęszczana uliczka !. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane nowocześnie. Wszystko na 100 % działa, niezniszczone ! W kuchni zabudowa kuchenna i sprzęt AGD (zmywarka 60 cm), zaawansowany piekarnik z płyta grzejną/prąd 4 palnikową, mikrofalówka itp…, karga na rzeczy kuchenne, podświetlany sufit, okno. W salonie jak również w dwóch pozostałych pokojach na podłodze parkiet jesionowy, gruby (22 mm). Salon wyposażony w rozkładaną sofę, zabudowę w postaci półek na ścianie (lite grube drzewo) i miejsca do pracy przy komputerze. Cała zabudowa wszystkich pomieszczeń zostaje, łącznie z kuchnią i całym AGD.
Jest pomieszczenie gospodarcze a tam "schowek" na mniej istotne rzeczy w tym pralka i zbudowane pojemniki na ubrania do prania (oryginalnie miało być pomieszczenie drugiej łazienki także szybko można to tam urządzić- wszystkie podłączenia są) .
Mieszkanie jest rozbudowane multimedialnie: posiada w każdym mieszkaniu kilka gniazd komputerowych, sieć Wi-fi, monitoring kamerowy (można sobie oglądać na wakacjach czy coś złego w mieszkaniu się nie dzieje)!.
W ścianach okablowanie prowadzące do nagłośnienia, telewizora plazmowego.
Do mieszkania można dokupić (nasze własnościowe) miejsce garażowe w garażu podziemnym, ogrzewanym w cenie 30 tys. zł (cena rynkowa do 35 tys). Nasze miejsce garażowe znajduje się 3 metry od "naszej" windy także zakupy i ich transport to przyjemność. Posiadam mnóstwo zdjęć mieszkania. Proszę pisać maila to wyśle link do strony ze zdjęciami. Cały blok jest ogrodzony i posiada wewnętrzny dziedziniec. Cały teren wraz z garażem są monitorowane. Z tyłu na obszarze wewnętrznym znajduje się mały plac zabaw dla dzieci. Dostępne jest pomieszczenie wózkowi i rowerowni (za darmo).
Nowoczesna winda. Cały teren i bloku jak i w środku bardzo czyste- codziennie dokładnie sprzątany/myty (dedykowane osoby do obsługi bloku na cały dzień). W najbliżej okolicy (250-300 m) znajduje się duży nowoczesny basen z całym kompleksem siłowni itd…, uznana szkoła podstawowa (250m) oraz nowe, najlepsze przedszkole na Bemowie (150m). Zaraz za blokiem znajduje się duży obszar terenu zielonego (obszar Legii), oraz największy plac zabaw dla dzieci na Bemowie a swego czasu i w Warszawie. Okolica jest naprawdę bardzo przyjazna. Można biegać ,jeździć, rowerem , grać w piłkę czy w zimę zjeżdżać z górki na sankach. Wszystko to tu jest. Do hali Legia można chodzić na przeróżne mecze czy imprezy. Do płyty lotniska jest około 800m więc po co chodzić na koncerty z biletami jak można posłuchać na Balkonie ;) . Do centrum dojazd samochodem to tylko 10-15 minut ale Oczywiście można autobusem czy tramwajem (są w okolicy). Do Carefura 700 m, Do Arkadi 8 minut jazdy. W osiedlu 100 m. sa sklepiki osiedlowe.
Przy osiedlu jest duży bezpłatny parking dla gości i dla mieszkańców. Na dziedzińcu tez są bezpłatne miejsca postojowe. Mieszkanie i cały teren bardzo przyjazne rodzinom. Mieszkanie jest świeżo całe odmalowane (zdjęcia są jeszcze przed odświeżeniem mieszkania)i nieco prze-aranżowane.
Czynsz 450 zł (przy 4 osobach) czyli bardzo mało
Rok budowy bloku 2003
Rama H, cagła
Kupione jako nowe do wykończenia.
Posiada akt własności.
Nie ma żadnych zadłużeń czy obciążeń hipotecznych. Szybki łatwy zakup !. Adres Widawska 27 (7 piętro)
kod 01-494
Bemowo przy Fortach Bema. Uwaga !! – są 3 Widawskie w okolicy i tylko ta (ma około 100m) leży w bezpośrednim sąsiedztwie Fortów Bema ! Sami szukamy mieszkania większego co najmniej 4 pokojowego (80 m i więcej). Powinno być nowe do wykończenia lub wykończone w standardzie nie niższym niż nasze. Preferowana okolica to oczywiście Forty Bema i okolice a najlepiej ten sam blok ! :) . Proszę pisać, pytać, w konkretnych sprawach dzwonić, ale konkretnych.