English on skype / Angielski przez skype'a

Hello everyone,
I am offering you English lessons on skype. I send you all the materials so you can have it with you during the lesson. Together we do grammar, vocabulary, speaking. Additionally to your homework I give you listening, reading and writing tasks to complete, which you send me later via email. I correct it and send you back. You pay me after a lesson with bank transfer (40zloty/60minutes, 60zloty/90minutes).
I specialise in preparing students for exams, but I am offering conversations only as well.
About me: I’m 26yo, F, Polish, graduated from two universities in Poland (English philology, MA), I studied in England (1year). I’ve been teaching since 2009, I specialise in preparing my students for exams (FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, matura exam). I teach on every level. Don’t hesitate to contact me via email. See you soon
Aneta Pierzak – - Witam wszystkich bardzo serdecznie, Oferuję Państwu naukę języka angielskiego oraz konwersacje po angielsku przez skype’a.
Nauka poprzez skype’a jest równie intensywna jak na zwykłych zajęciach. Najpierw ustalamy materiały do nauki – możemy uczyć się z wybranej przez Państwo książki lub wysyłam materiały co lekcję. W czasie zajęć czytamy na głos, uczymy się gramatyki i robimy ćwiczenia, uczymy się słówek, rozmawiamy. Na koniec zadaję pracę domową, która konsekwentnie jest sprawdzana. Tempo lekcji dostosowywane jest indywidualnie do każdego ucznia. Konwersacje przebiegają w dwojaki sposób: najpierw wysyłam materiały do przeczytania i na ich temat dyskutujemy, albo tematy są nieznane dla uczącego się (brak przygotowania się do tematu pomaga radzić sobie np. na egzaminach).
Jedno spotkanie na skypie trwa 60 minut i kosztuje 40 zł.
O mnie: filolog z wykształcenia (UW, Warszawa), studiowałam również w Anglii. Bardzo duże doświadczenie w nauczaniu: szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum, lekcje prywatne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowywanie do egzaminów (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL). Przygotowywanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Zapraszam serdecznie, Aneta Pierzak