Encyklopedia "Świat wokół nas"-67 tomów

Witam,
mam do zaoferowania kompletny zestaw wszystkich tomów (67) encyklopedii "Świat wokół nas" wydawnictwa Hachette. Notka wydawcy o kolekcji:
"Świat wokół nas"- Encyklopedia dla dzieci i rodziców to nowoczesne wydawnictwo edukacyjne, które może być wykorzystane jako pomoc szkolna dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, a także źródło wiedzy i rozrywki dla całej rodziny." Każda książka była kupowana za 25 zł, każdy tom jest solidnie wykonany,w twardej oprawie,formatu A4. Nie jest to typowa encyklopedia-tomidło, do którego nie chce się zaglądać. Mała objętość- 50 stron w każdym tomie, duże stronice o ciekawym układzie tekstu, napisane prostym i zrozumiałym językiem, mnóstwo kolorowych rysunków-zachęcają do czytania i odkrywania. Sama wielokrotnie korzystałam z tej encyklopedii-czy to do szkoły czy z przyjemności odkrywania nowych rzeczy. Myślę, że to pozycja dla ciekawych świata młodych ludzi, którzy mają mnóstwo pytań: jak ten świat funkcjonuje.
Encyklopedię szczególnie polecam do wszelkiego rodzaju referatów-dziś bardzo łatwo skorzystać z internetu i bardzo łatwo o plagiat czyjegoś tekstu, co nauczyciel z pewnością bardzo łatwo może sprawdzić-tu też wiele razy przydała mi się encyklopedia. W jednym z tomów znajduje się indeks z hasłami oraz w zestawie znajdują się dwie broszury z częścią haseł. Dodatkowo wydawnictwo w ramach kolekcji wydało przepiękny album z kolędami polskimi-"Śpiewnik" z tekstem i nutami. Wszystkich tomów wraz ze "Spiewnikiem" jest 68. Bardzo zachęcam do nabycia tej pozycji i mówię to szczerze. Cena-do negocjacji. Możliwość zakupu "na raty", partiami. Polecam.