Efekt wokalowy Harmonizer TC Helicon VoiceTone Harmony G-XT jak nówka

Kompaktowy, podłogowy, efekt wokalny jednego z najbardziej uznanych producentów, specjalizującego się w urządzeniach do obróbki ludzkiego głosu, firmy TC Helicon.
Jest to model aktualnie produkowany, nowa wersja – z dopiskiem XT – wzgl. poprzedniej charakteryzuje się m.in. tym, że zastosowano w niej silnik i inne rozwiązania bezpośrednio zaczerpnięte z flagowego VoiceLive 2.
Na pokładzie znajdziemy wszystko to co dla dobrego wokalu najważniejsze – a jednocześnie bez zbędnych bajerów, uporczywych menu itp. – fx (reverb, delay itp.,) doubler, harmonizer (sterowanie sygnałem audio – np. gitara lub keyboard lub w trybie manual poprzez podawanie tonacji), korekcja intonacji, automatyczny eq i kompresor – czyli full wypas dla wokalu przy zachowaniu ekstremalnie prostej obsługi. Więcej szczegółów, w tym także dema możliwości znajdziesz w internecie.
Sprzęt zakupiłem ok. 2 m-cy temu, jednak jako że był używany jedynie przy użyciu rąk, a nie stóp, jak to przewiduje producent, to można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest jak sklepowo nowy.
W zestawie jest wszyściutko to co daje producent. Chętnie odpowiem na pytania, propozycje. Mile widziany odbiór osobisty.