Działki ze złożami kruszywa

0% prowizji – wynagrodzenie kupującego pokrywa sprzedający! Oferujemy dwie działki inwestycyjne ze złożami kruszywa naturalnego o łącznej pow. 30,25 ha. Istnieje możliwość sprzedaży działek oddzielnie. Nieruchomość położona w obrębie Wysiedle, gm. Łobez. Dojazd do działek odbywa się poprzez drogi o nawierzchni asfaltowej. Jedna z działek sąsiaduje bezpośrednio z drogą asfaltową nr 148 relacji Łobez – Drawsko Pomorskie.
Dla jednej z działek została sporządzona dokumentacja geologiczna. Wg opinii geologicznej złoże kruszywa naturalnego "Wysiedle" składa się z piasków różnych granulacji i pospółek, które mogą być wykorzystywane jako kruszywo dla celów budowlanych.
Polecamy i zapraszamy na prezentację. Jeśli interesuje Państwa otrzymanie folderu oferty to prosimy o skontaktowanie się z nami. www.estit.pl Więcej zdjęć i informacji o ofercie znajduje się na stronie kancelarii www.estit.pl Licencja pośrednika odpowiedzialnego: nr 11672 Oferta została opracowana na podstawie dokumentów dostarczonych przez właściciela. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.