Działka SULEJÓWEK 1276 m2. Wszystkie media. Bezpośrednio

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w SULEJÓWKU na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej i Partyzantów
Bez pośredników Powierzchnia działki – 1276 m2 w kwadracie o wymiarach około 35 x 36. Działka jest narożna. Położona na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej (asfaltowej) i ulicy Partyzantów (utwardzonej). Fakt, że działka jest narożna to duża zaleta. Można np. wybudować budynek dwurodzinny z osobnymi wjazdami z dwóch ulic. Z tego co się orientuję – możliwe jest prowadzenie działalności nieuciążliwej (sklep / usługi) Media:
W ulicy Armii Krajowej jest knalizacja, prąd, gaz, woda miejska, telefon. Odległości od działki do istotnych punktów:
Do Warszawy – 18 km Stacja benzynowa – 2700 metrów Poczta – 2100 metrów Stacja PKP / Szybkiej Kolei Miejskiej – 1500 metrów Szkoła (podstawowa i gimnazjum – 1300 metrów Przychodnia – 1100 metrów Kościół – 1100 metrów Sklep spożywczy – 800 metrów Apteka – 300 metrów 500 metrów od działki jest las ! Na koniec kilka zdań o Sulejówku: Sulejówek to „miasto zielone". Blisko 1/3 jego powierzchni zajmują lasy i parki. Wyjątkowe walory przyrodnicze miasta sprawiły, że w 1992 roku Sulejówek został uznany obszarem chronionego krajobrazu. Sulejówek posiada dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe umożliwiające szybki i wygodny dojazd do Warszawy. Załączone zdjęcia, mapka i plan Sulejówka pozwolą Państwu na znalezienie działki o obejrzenie jej na żywo. Część zdjęć robionych było w listopadzie 2006 roku (te na której działka jest bardziej wystrzyżona)
Pozostałe zdjęcia robione w maju 2012 roku. Na dniach działka będzie jeszcze dokładniej wykoszona z małych drzewek i krzewów. W razie pytań lub zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt Pełen album ze zdjęciami znajduje się tutaj:

http://s441.photobucket.com/albums/qq137/gwreczycki/Sulejowek/