Działka rekreacyjna Zuzanów/Sobienie Jeziory (50 km od Warszawy)

Sprzedam uzbrojoną działkę rekreacyjną 1400 m2 – 50 km od Warszawy. Działka położona na obrzeżach wsi Zuzanów (gmina Sobienie-Jeziory, pow. Otwock), ok. 50 km od Warszawy w kierunku Wilgi/Puław. Od drogi krajowej nr 801 (Warszawa – Puławy) do działki jest około 5 km.
Całkowita powierzchnia działki wynosi 1400 m2 (notarialnie są to 2 działki po 700 m2). Dodatkowo do działek przypisane są udziały w drodze dojazdowej (2 x 70m2).
Działka jest uzbrojona (doprowadzony prąd, bieżąca woda, kanalizacja), dodatkowo posiada własną studnię – w tej chwili nieużywaną. Teren działki ogrodzony jest siatką z dwoma bramami wjazdowymi. Działka jest podłączona do systemu monitorowania (ochrona 24h/7, zapewniana przez firmę Konsalnet). Istnieje możliwość zainstalowania telefonu stacjonarnego. Na działce znajduje się dwukondygnacyjny (parter i poddasze) dom z pustaków. Dom jest kryty blachą, ocieplony i otynkowany. Na parterze znajduje się duży pokój z wydzieloną częścią kuchenną, przedpokój oraz pokój „kąpielowy”. Kuchnia – posiada murowane z cegieł palenisko (kuchnia) opalane drewnem lub węglem, umożliwia ogrzewanie budynku oraz gotowanie. Podłoga z szarych płytek.
Pokój – podłoga z paneli w kolorze dębu.
Przedpokój z zainstalowanym zlewozmywakiem i termą elektryczną. Pod przedpokojem jest niewielka piwnica.
Pokój „kąpielowy”; początkowo był małym pokojem, który został podzielony na 2 części (drzwi harmonijkowe). Po podziale powstała łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, sedesem i bojlerem (60 litrów pojemności) oraz część wolna mogąca służyć za garderobę, składzik itp. lub jak obecnie za przedłużenie łazienki.
Część łazienkowa wyłożona jest kafelkami w kolorach beżu i brązu, białe sanitariaty. Na pozostałej części podłogi panele w kolorze dębu. Poddasze domu to jedno duże pomieszczenie bez ścian działowych, z dwuspadowym sufitem wybitym naturalnym drewnem.
Na działce znajduje się także drewniana szopa (służąca jako składzik) oraz zewnętrzne drewniane wc.
Większa część działki porośnięta jest dwudziestoletnimi sosnami.
Obiekt sprzedaży znajduje się w sąsiedztwie innych działek rekreacyjnych o zabudowie letniskowej i całorocznej. Tereny działkowe otoczone są lasami obfitującymi w grzyby. Niedaleko znajduje się również Mazowiecki Park Krajobrazowy. To idealne miejsce dla osób lubiących spokój, ciszę, bliskość natury ale w rozsądnej odległości od stolicy. Cena to 250 000 PLN – do negocjacji.