Działka pod domek DOMASZCZYN Długołęka Mirków Szczodre 911m2 TANIO

Sprzedam działkę o powierzchni 911m2 w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona jako MN tzn. zabudowa jednorodzinna i zagrodowa, czyli do postawienia domku.
Minimalna powierzchnia działki budowlanej wg tutejszego planu to 900m2. Działka ma wymiary prostokąta, około 26×36 metrów, teren na którym się znajduje jest równy i płaski, dobrze nasłoneczniony. Na terenie działki nie stoją żadne słupy (np. napięcia lub inne). Działka znajduje się około 100-150 metrów od osiedla Park Domaszczyn, za którym znajduje się las. Okolica piękna i słoneczna. Położona jest tak, że można do niej w ten sam sposób dojechać i od strony Długołęki, i od strony Domaszczyna, a nawet tuż po zjeździe z AOW. MEDIA:
Na działce prąd. WODA W TRAKCIE REALIZACJI PRZEZ GMINĘ.
Dojazd drogą gminną. WIDOK Z DZIAŁKI:
1 strona – Długołęka i tyły Volvo
2 strona – Szczodre
3 strona – Domaszczyn, widok na kościół
4 strona – osiedle Park Domaszczyn LOKALIZACJA:
Domaszczyn, ul. Wierzbowa – ulica ta łączy Długołękę z Domaszczynem. Dojazd od Długołęki: ulicą Słowackiego, której przedłużenie jest ulicą Wierzbową.
Dojazd od Domaszczyna: ulicą Wierzbową.
Dojazd z obwodnicy AOW: przy Hotelu u Janów (10m od AOW), do ulicy Przylesie (Park Domaszczyn). Najważniejsze: Na swoją działkę obok otrzymałam POZWOLENIE NA BUDOWĘ ze Starostwa i w uzyskaniu takowego mogę również pomóc. Ceny działek w tym miejscu kształtują się do 155zł/m2.
Kupno działki jest proste, nie ma tu żadnych współudziałów, które rozstrzygnąć musiałby sąd. Polecam ofertę jako dużą okazję – nie ma tańszej działki w okolicy. Pośrednikom z góry dziękuję.