Działka pod budowę domu. Ciekawa lokalizacja!

OKAZJA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Kadłubek gm. Biała o powierzchni 1198 m2. Wymiary działki to 20 x 60 m.
Nr działki 1329/2.
W bezpośrednim sąsiedztwie domy mieszkalne. Działka ma status rolno-budowlany, bezpośredni sąsiad aktualnie kończy budowę domu.
Lokalizacja działki atrakcyjna: ok 2 km do Trzcianki i bliski wyjazd na drogę asfaltową w kieruneku Piła. Wielkim atutem położenia tej działki jest niewielka odległość do terenów zielonych, lasu oraz położonych w niedalekiej odległości jezior.
Działka ogrodzona drewnianymi panelami. Media: przyłącze wody w poboczu drogi obok w/w działki, kanalizacja sanitarna-brak, przyłącze energetyczne dla domu jednorodzinnego. UWAGA- możliwa zamiana na mieszkanie- szczegóły do uzgodnienia. Zapraszamy do nowego biura w Trzciance: ENKLAWA KREDYTY i NIERUCHOMOŚCI Os. 25 lecia 4 – w przyziemiu – wejście od Dąbrowskiego Potrzebujesz kredyt? Gotówkowy? Hipoteczny? Firmowy? Leasing? Masz nową firmę i odbijasz się w bankach? Napisz w 3 słowach czego potrzebujesz, a my znajdziemy Ci finansowanie. Posiadamy w ofercie całą paletę doskonałych rozwiązań finansowych. Specjalizacja – kredyty hipoteczne i firmowe – szczególnie dla nowych firm od pierwszego dnia działalności. Po wstępnej weryfikacji bezpłatnie dojeżdżamy na spotkanie z klientem. Niniejsza opis nie stanowi oferty w myśl przepisów K.C. – zalecamy dokładne zapoznanie się z przedstawionymi informacjami. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Żaden fragment publikacji(grafika, tekst, zdjęcia itp.) zamieszczony, nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie bez uprzedniego zezwolenia właściciela.