Działka Osłonino 800 m od zatoki

Osłonino – mała wieś kaszubska o walorach agroturystycznych, pięknie położona nad zatoką Pucką, z dostępem do kameralnej plaży. Położona na terenach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W okolicy rezerwat przyrody "Beka", w którym można spotkać wiele unikalnych ptaków. W pobliżu piękny zamek w Rzucewie, do Pucka 7 km ,do Władysławowa 17 km, do Gdyni 22 km. Na mieliznach rozciągających się wzdłuż brzegu w rejonie Osłonina znajduje się kilkanaście wraków – doskonałe miejsce dla uprawiania turystyki wrakowej. Osłonino posiada doskonałe warunki do uprawiania i nauki windsurfingu oraz jazdy konnej i rowerowej.
Oferta świetna też na przyszłą inwestycję. Działka budowlana zlokalizowana 800 m od brzegu zatoki puckiej, w spokojnym i cichym miejscu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i działek. Prąd i woda na granicy działek. W niedalekiej odległości znajduje się sklep spożywczy oraz przystanek PKS. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz możliwość dojazdu dwiema drogami utwardzonymi: jedna prowadzi wzdłuż zatoki puckiej z Mrzezina do Osłonina koło tzw. starej żwirowni, druga przez las z Mrzezina.
Kształt działki prostokątny. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren pod zabudowę mieszkaniową oraz usługową – plan architektoniczny w cenie gruntu.
Działka stanowi własność hipoteczną, sprzedaż bez pośredników. Powierzchnia działki – 745 m2
Cena – 120 000 zł
Możliwość negocjacji ceny, oraz rat. Poniżej zdjęcia przedstawiające aktualny stan działki, miejscowość, oraz plan zagospodarowania.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.