Działka ogrodnicza z altanką lub zamienie na auto

Odstąpię działkę ogrodniczą wraz z zadbaną altanką ( można latem nocować ) . Działka znajduje się w okolicach ul. Sucharskiego ;dokładnie przy ulicy Łęgowskiego . Umowa dzierżawy podpisana jest z Urzędem Miejskim ( nie mylić z R.O.D. , choć znajduje się ona w sąsiedztwie i na podobnych zasadach ) . Roczne opłaty z tytułu dzierżawy to 160 zł + około 140 zł podatek i są to jedyne koszta . Obecna umowa obowiązuje do 27 września 2014 r . Działeczka oczywiście opłacona , bez żadnych zaległości . Na działce studnia z wodą . Prąd niestety został niedawno odłączony , gdyż została uszkodzona skrzynia główna , która znajdowała się na jednej z okolicznych działek i ponowne podłączenie jest możliwe , ale wiąże się z dużymi kosztami . W związku z powyższym daję gratis NOWY agregat prądotwórczy ( urządzenie , które wytwarza prąd :) ! Altanka składa się z jednego pokoju ( kanapa , szafki , stolik , itp . ) , małej kuchni ( szafa ubraniowa ,szafki , dwa stoliki , kuchenka gazowa wraz z butlą ) , pomieszczenia gospodarczego oraz malutkiego pomieszczenia WC ( prowizoryczne ,ale można w spokoju i wygodnie załatwić potrzebę :) ) .Altana posiada od strony wejścia dwa okienka , które są zakryte obecnie płytą i kratownicą , otwieram je zawsze latem . Ponadto altanka posiada niski strych ( poddasze do przechowywania pozostałych gratów – obecnie pomieszczenie jest puste ) .
Wszelkie opłaty są uregulowane . Zdjęcia wewnątrz są niezbyt udane i w najbliższym czasie dodam ładniejsze . Altanka bez absolutnie żadnej wilgoci i innych nieprzyjemnych rzeczy . Zadbana i trzymana w dobrym stanie . Na działce szklarnia , maliny , kwiaty , truskawki oraz spora powierzchnia do zagospodarowania . Gratis daję również podstawowe narzędzia ogrodnicze , stolik i krzesła plastikowe , grill .itd. Altana bardzo dobrze zabezpieczona ( po kilka zamków w drzwiach) .Działka ogrodzona dookoła siatką . Rzecz jasna posiada metalową furtkę wraz z zamkiem :) . Altana jest bliźniaczo połączona ( co widać na foto ) z sąsiadem . Mogę prowizorycznie odgrodzić obie działeczki , ale jest to niepotrzebne, gdyż to osoba niekonfliktowa . Umowa na dzień dzisiejszy może być sporządzona tylko i wyłącznie między sprzedającym a kupującym jako odstępne i tylko między nami . We wrześniu ( po wygaśnięciu obecnej umowy dzierżawy z miastem ) można działeczkę spróbować samodzielnie wydzierżawić na własne dane osobowe ; jednakże może być problem , gdyż z tego co się orientuję UM nie za bardzo się ku temu skłania . Jeśli byłby problem , wówczas możemy sporządzić między sobą nową umowę ( dalej ja dzierżawiłbym ową działeczkę od miasta , a Państwo by z niej korzystali ) . Cena, za którą sprzedaję działkę jest proporcjonalna do tego wszystkiego , co na owej działce się znajduje i oczywiście to wszystko będzie Państwa własnością ( to obejmiemy w umowie ) – prócz ziemi oczywiście , która należy do miasta :) Cena nie podlega negocjacji , gdyż obliczyłem , iż podobną kwotę uzyskałbym likwidując całkowicie działkę i sprzedając altanę osobno ( prawie w całości można ją przewieźć ) lub sprzedając chociażby odzyskane drewno na opał , ogrodzenie , itp. na złom oraz wyprzedając zawartość altany .
Odpowiadam tylko na poważne oferty i pytania ( nie zadawać pytań typu : czy to jest działka własnościowa ??? Boże litości …za 3000 zł !!!) . Możliwa zamiana na samochód osobowy w podobnej cenie ( nie dopłacam ) . Auto W PEŁNI sprawne , ubezpieczone , z ważnym PT .
Prosiłbym ,aby dzwonić tylko i wyłącznie w godzinach 12.00-20.00 ( pracuję i niestety nie mogę rozmawiać kiedy mi się zechce :) .