Działka nad jeziorem BRDÓW bezpośredni dostęp do jeziora 3800m2

Do sprzedania mam działkę o powierzchni 3800m2 w Brdowie bezpośrednio nad jeziorem brdowskim z własnym dostępem do jeziora i pięknego długiego drewnianego prywatnego molo Prąd
Woda
- aktualna DECYZJA o warunkach zabudowy budynku mieszkalnego z garażem. Na terenie postawione są 3 domki holenderskie do których podłączona jest woda i prąd – wymiary domków: 2 domki o pow. 39m2, jeden domek o powierzchni 24m2. Domki są w stanie idealnym, ze wszelkimi wygodami, w wysokim standardzie.
Dodatkowo na terenie znajdują się dwa domki gospodarcze, do którego również doprowadzona jest woda o wym. 2,5 x 2,5m.
Ponadto wzdłuż działki teren oświetlony lampami zmierzchowymi.
- na działce szambo o poj. 5000 m3
- w b. dobrym stanie łódka z silnikiem i akumulatorem ( na specjalnym wózku do sprowadzania nad jezioro )
- pomiędzy domkami wkomponowana duża dębowa altana wraz ze stołem i ławami na ok 10-12 osób/2012 – solidnie zakonserwowana (olejowana)
- domki w pełni wyposażone w : meble, sprzęt AGD (lodówki, mikrofale, kuchenki i butle gazowe, akcesoria kuchenne : talerze, sztućce, szklanki, etc.), RTV (telewizory, dekodery, DVD, radia CD, anteny na każdym domku ) Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Ogrodzona siatką, 2 kute bramy wjazdowe ( jedna brama od drogi asfaltowej, druga od strony jeziora ) Na działce nasadzonych jest ok. 200 różnorodnych, bardzo ładnych i zadbanych drzew, mnóstwo kwitnących krzewów.
Charakterystyczny klimat działki : duży, piękny skalniak , skansen przeróżnych urządzeń rolniczych , niektórych nawet bardzo dużych , (odnowionych), drewniane rzeźby i … cudowny, nie tylko o poranku śpiew ptaków, "kukanie" kukułek… Działka monitorowana 24/h,
Okolica cicha. Pełen komfort i relaks. Idealna dla osób ceniących sobie prywatność i pragnących tzw. "odskoczni" jak również dla tych, którzy chcą spędzić czas w szerszym gronie rodziny lub przyjaciół. Działka idealna dla rodziny z małymi dziećmi. Do miasteczka Brdów ok. 1.5 km, 10 km do Izbicy Kujawskiej, 20 km do Koła. OKAZJA !!!! CENA 285.000 zł. za WSZYSTKO !!!
Proszę tylko o poważne oferty, działka naprawdę piękna i godna polecenia !!!