Działka Matczyn , Bełżyce

Sprzedam działkę w Matczynie z rozpoczętą budowa domu – Bolero 2 i dużym garażem . Nieruchomość jest położona około 250m od głównej drogi 747 Lublin – Bełżyce (12km od Lublina). Zapewnia to cisze i spokój . Dojazd drogą asfaltową . Bardzo blisko szkoła podstawowa i sklep (100m). Dzieci nawet nie musza przechodzić na druga stronę drogi 747. Przystanek około 500m. Instalacje na działce : woda, prąd, w projekcie przewidziane miejsce na przydomowa oczyszczalnię ścieków. Na sąsiedniej nieruchomości gaz.
Dom
Pozwolenie na budowę domu w technologii szkieletu drewnianego ( w cenę wliczone drewno konstrukcyjne na cały budynek ) Wykonane są fundamenty, podmurówka i pociągnięta jest woda . Projekt ma kilka zmian : garaż dwustanowiskowy z wjazdem nie od frontu a z boku i powiększenie salonu kosztem balkonu . Dodatkowo za domem zaprojektowany jest taras (wyjście z salonu). Działka jest ogrodzona z 3 stron siatką oraz wykonany jest zjazd z drogi gminnej. Dodatkowo na działce usytuowany jest duży garaż czterostanowiskowy wraz z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i łazienką (150m2). Garaż jest praktycznie wykończony od wewnątrz. Pozostała tylko łazienka.
Całość postawiona w technologii szkieletu drewnianego ocieplona styropianem ryflowanym (fasada przygotowana pod tynk strukturalny)a od środka 15cm wełny + gips, mdf . Posadzka betonowa . Podłoga też ocieplona styropianem. W garażu wykonana jest instalacja elektryczna wraz z oświetleniem, instalacja alarmowa, kanalizacja i instalacja wodna. Jest także przewidziane miejsce na piec.
Budowa garażu jest zakończona a budynek jest już odebrany. Można praktycznie od zaraz rozpocząć jakąś działalność lub wynająć.
W razie pytań proszę o kontakt 0047 96689890 np. sms oddzwonię