Działka budowlana, Warszawa, Nadarzyn, 2830 m2, od ręki

Działka budowlana o powierzchni 2830 m2 w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 63x46x40x55. Kształt działki oraz jej powierzchnia umożliwiają postawienie dużego domu o dowolnym kształcie. Działka jest położona w miejscowości Kajetany zaraz obok Nadarzyna, około 20 km od granic Warszawy (30 km od Centrum Warszawy).
Link do obejrzenia lokalizacji w Google Maps:
https://goo.gl/maps/MC5D6 Okolica cicha i spokojna, wokół brak zabudowań za wyjątkiem jednej willi, dzięki której możliwe jest podłączenie mediów. Poza nią najbliższe zabudowania w odległości około 1 km. Od strony południowej widok na lasy i pola. Południową granicę działki wyznacza rów melioracyjny widoczny na zdjęciu. Przeznaczenie podstawowe:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z budynkami w układzie wolnostojącym i bliźniaczym,
- usługi towarzyszące i usługi bez przesądzonego profilu
Plan zakazuje:
- lokalizacji obsługi technicznej pojazdów, napraw pojazdów mechanicznych, stacji paliw, a także obiektów wymagających bazy pojazdów transportu towarowego, lokalizacji obiektów prowizorycznych z wyjątkiem obiektów niezbędnych w czasie budowy Dojazd drogą asfaltową, za wyjątkiem ostatniego kilometrowego odcinka, który zamienia się w utwardzoną drogę gruntową.
Dalszy dojazd w kierunku Warszawy możliwy Trasą Katowicką bądź Aleją Krakowską. W ramach budowy Trasy Salomea-Wolica niebawem dojazd ten zostanie jeszcze bardziej usprawniony, gdyż nowa trasa ma łączyć się bezpośrednio z obwodnicą Warszawy, co na pewno ucieszy osoby planujące budowę domu i pracę w Warszawie. Planowo dojazd z Nadarzyna do Służewca, gdzie obecnie mieści się centrum biznesowe, ma wynieść około 20 minut.
Więcej na ten temat można przeczytać pod linkiem:
http://siskom.waw.pl/sal-wol.htm Zachęcam do obejrzenia działki oraz spotkania w celach prezentacji.