Działka budowlana Koziegłowy, Cynków ulica Spacerowa

Do sprzedania piękna działka budowlana znajdująca się w miejscowości Cynków, gmina Koziegłowy przy ulicy Spacerowej (działki o numerach 2615 i 2653) z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania w którym działka przeznaczona jest między innymi pod zabudowę mieszkaniowo-jednorodzinną i usługową. Działka częściowo zalesiona ok 30-40 letnim lasem sosnowym (oznaczenie w ewidencji gruntów N nieużytki i R grunty orne, a także mniejszymi sosnami i brzozami. Ok 3000 mkw niezalesione.
Działka usytuowana 2 km od drogi szybkiego ruchu E75 Katowice- Warszawa. Ok 30 km od Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina. Jedyna taka działka. Oferta naprawdę godna polecenia.
Wszelkie zdjęcia i inne materiały zamieszczone w ogłoszeniu stanowią własność ogłoszeniodawcy w świetle prawa autorskiego, ich wykorzystywanie w celu dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i może pociągać za sobą odpowiedzialność karną.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a także innych właściwych przepisów prawna, i ma wyłącznie charakter informacyjny.