Działka budowlana jak rekreacyjna po 25 zł/m2

Działka we wsi Złotów, w gminie Zawonia, powiat trzebnicki, o powierzchni około 1,570 ha, o szerokości 45 m i długości 340 m.
Działka położona przy lesie, objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd do działki z dwóch przeciwległych stron, drogą asfaltową i polną. Media: prąd (do podciągnięcia ok. 60 m.), woda wzdłuż drogi. Działka ze względu na swój kształt umożliwia wytyczenie kilku działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną. Położona w niezwykle malowniczej okolicy, jedną stroną granicząca z lasem. Dogodna komunikacja do Wrocławia (różne możliwości dojazdu), tylko 25 km. Dojazd komunikacją autobusową PKS, do Wrocławia, Trzebnicy i Milicza.
Propozycja szczególnie dla ceniących ucieczkę od zgiełku miasta i piękno otoczenia, urokliwych okolic Milicza. Złotów, wieś malowniczo położona wśród lasów z pięknymi widokami. Okolica to w 40% powierzchni lasy, dlatego też można tu pooddychać świeżym powietrzem i obcować z nieskażoną przyrodą, znajduje się tu idealne miejsce wytchnienia od miejskiego zgiełku. W pobliżu stawy rybne, ścieżka rowerowa, lasy obfitujące w runo leśne. We wiosce znajduje się zabytkowy drewniany kościół, sklepy.