Działka 18 arów Łętownia k/Jordanowa

Słoneczna i bardzo widokowa działka rolna w pobliżu lasu i nowych domów jednorodzinnych. Z działki roztacza się widok na Tatry, Babią Górę, Beskid Wyspowy, Beskid Makowski, Pasmo Polic.
Miejscowość: Łętownia.
Gmina: Jordanów.
Powiat: suski.
Województwo: małopolskie. Działka numer 3564/31 o powierzchni: 1772 m2, na wysokości 565 m n.p.m, na południowym stoku. Sucha i równa. Od północy otoczona małym laskiem (ujętym w planie jako zadrzewienie). Dojazd drogą utwardzoną. Do głównej drogi asfaltowej jest ok. 500 m. Projekt scalania gruntów ma zapewnić dużo lepszą drogę dojazdową i ma być zrealizowany w 2015 roku.
W odległości 150m znajdują się nowe domy jednorodzinne. Dojazd do Jordanowa zajmuje 5 minut, dojazd do Krakowa ok. 50 minut. W Łętowni jest szkoła podstawowa i gimnazjum – 3 minuty autem lub busem z przystanku oddalonego o 500 m od działki.
W Jordanowie jest szkoła podstawowa, gimnazjum,liceum, technikum. Jest więc to idealne miejsce zarówno pod domek letniskowy jaki i w późniejszych latach dom całoroczny. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na maila.
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to na pewno się dogadamy :)