Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż 93m Gdynia Redłowo

Duże, jasne (wch- zach) mieszkanie w Gdyni Redłowie, o powierzchni całkowitej mieszkania 93m2. Do mieszkania przynależy połowa powierzchni piwnicy, ok 12m2.
Osiedle o niskiej zabudowie w odległości 1km od Parku Krajobrazowego Kępa Redłowska, Klifu Redłowskiego i mola w Orłowie.
Do najbliższych sklepów Żabka i Biedronka ok 50 m, do podstawówki 450 m, dogodne połączenie z centrum SKM- 7 minut, przystanki autobusowe 5 minut piechotą od domu.
Mieszkanie w małym domu mieszkalnym (2 lokale) na 2 ostatnich kondygnacjach.
Mieszkanie dwukondygnacyjne. I poziom, powierzchnia 63m, oraz osobno powierzchnia pomocnicza 8m na schodach, w skład 63m: łazienka z prysznicem i WC – 4m, sypialnia – 16 m, garderoba 4m, open space -39m aneks kuchenny z wyjściem na balkon, oraz powierzchnia salonowa z wyjściem na drugi balkon. II poziom powierzchnia 30m2 i powierzchnia pomocnicza – 6m2 na schodach, w tym łazienka z wanną i WC 4,5m2 oraz pokój 25m2 oraz wyjście na taras 40 m2. Okna plastikowe,na podłodze w pokojach i przedpokoju deska barlinecka, drzwi wewnątrz mieszkania drewniane, drzwi zewnętrzne również drewniane.
Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodno- kanalizacyjna, centralnego- ogrzewania, wymieniony piec na wodę z zamkniętą komora spalania, wraz z wkładem kominowym, wylane nowe posadzki. Na ostatniej kondygnacji schowek z oświetleniem.
Budynek ocieplony, dach płaski wymieniony 5 lat temu.
Do mieszkania przynależy miejsce garażowe o powierzchni 10,5 m2. Agencjom nieruchomości dziękujemy i prosimy o nie kontaktowanie się.