Dwupoziomowe Komfortowe Gorzów Wielkopolski Sady

Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe + dodatkowy trzeci poziom ( skosy). Wszystko wykończone w wysokim standardzie. Powierznia mieszkania 89m2, 4 pokoje + poddasze ( całkowicie zaadoptowane), dwie łazienki, dwa balkony. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Sady, w nowym bloku na trzecim piętrze. I-wszy pozim stanowi nowoczesna kuchnia z wbudowanymi firmowymi urządzeniami ( SIEMENS – płyta grzewcza, zmywarka, piekarnik , mikrofalówka) , duży salon z jadalnią i wypoczynkiem oraz wyjściem na pierwszy balkon, łanienka ( WC + prusznic) i przedpokój z wbudowaną na wymiar szafą.
II-gi pozim stanowi sypialnia z garderobą, pokój z wejściem na drugi balkon i pokój z wejściem na poddasze użytkowe a także przedpokój i druga, duża łazienka ( WC+wanna+wbudowana pralka).
III-ci poziom stonowi poddasze, całkowicie zaadaptowane ( wykładzina niebieska/zielona) wraz z wbudowanymi szafkami pod wymiar ( powierznia ta nie jest wliczona w powierznię mieszkania). Do urządzenia mieszkania zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości. W mieszkaniu na podlogach : – w kuchni, jadalni i łanienkach – glazura i terakota, – w pokojach – panele, poddasze – wykładziny. Mieszkanie jest słoneczne, przytulne i komfortowe.
Mozliwość wykupienia lub wynajęcia garażów ( jedno lub dwu-miejscowych).
W środku osiedla znajduje się plac zabaw i tereny zielone.
Znakomita lokalizacja ( Tesco, Panorama, Kupiec)i dojazd ( MZK).
Czynsz około 540zł./4 osoby (możliwość zmiany wysokości czynszu według własnych potrzeb). Typ własnośi: własność. Administrator: wspólnota mieszkaniowa. W cene mieszkania wliczone są wszystkie meble i wyposażenie wraz z urządzeniami RTV i AGD. Termin wyprowadzki : do uzgodnienia. UWAGA !!!! Nowa NIŻSZA CENA !!! OFERTA BEZ POŚREDNIKÓW !!! MOŻLIWOŚĆ ZAŁATWIENIA KREDYTU NA ZAKUP MIESZKANIA !!!