Dwie książki! Język polski oraz historia- repetytorium. Okazja!

Witam! Mam do sprzedania dwie używane książki wydawnictwa PWN: – Nowa matura Język polski Repetytorium (poziom podstawowy i rozszerzony) – Nowa matura Historia Repetytorium
Nowa matura Język polski Repetytorium (poziom podstawowy i rozszerzony) Książka zawiera: historię literatury od starożytności do współczesności, powtórkę z teorii literatury (podział na gatunki i rodzaje literackie) oraz przypomnienie jak prawidłowo analizować i interpretować teksty, niezbędne informacje dotyczące poszczególnych epok, a także omówienie lektur i tekstów poetyckich.
Książka jest cenną pomocą dla uczniów przygotowujących się do matury z języka polskiego i przypomina najważniejsze treści, jakie powinien znać każdy przystępujący do egzaminu dojrzałości.
Wydawnictwo: PWN
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010
Okładka: miękka
Ilość stron: 409 Nowa matura Historia Repetytorium Książkę zawiera 124 zagadnienia pogrupowane według epok, od czasów starożytnych po najnowsze, ujęte w zwięzłej i przejrzystej formie. Repetytorium przydatne dla każdego maturzysty oraz przyszłego studenta. Zostało opracowane tak, aby być cennym źródłem informacji zarówno dla osób, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę, jak i tych, którzy chcą powtórzyć i przypomnieć sobie materiał z lekcji historii.
Wydawnictwo: PWN
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010
Okładka: miękka
Ilość stron: 364 Zapraszam do obejrzenia innych, wystawionych przeze mnie, przedmiotów.