dwa domy z garażami, budynek gosp.i garaż wolnostojący. Cena za całość

Do sprzedania na działce 7 arów położonej w miejscowości Staszów dom typu bliźniak oraz w podwórzu drugi dom mieszkalny. Ponadto w skład posesji wchodzi jeszcze budynek gospodarczy oraz murowany garaż wolnostojący.
Pierwszy budynek jest to budynek mieszkalny typu bliźniak, piętrowy na podpiwniczeniu z garażem o powierzchni całkowitej 180 metrów kwadratowych, powierzchnia mieszkalna 120 metrów kwadratowych. Posiada 5 pokoi, kuchnia, dwie łazienki. Budynek posiada wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, centralne ogrzewanie, telefon. Budynek ma plastikowe okna, docieploną elewację.
Drugi budynek, to budynek mieszkalny w podwórzu, parterowy, na podpiwniczeniu z garażem i małym strychem. Powierzchnia użytkowa 74 metry kwadratowe. Budynek posiada wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, ogrzewanie. Posiada osobne liczniki gazu i prądu dzięki czemu może być użytkowany i rozliczany samodzielnie przez drugą rodzinę. Możliwość zaadaptowania jako gabinet lekarski, biuro i inne. Budynek posiada dwa pokoje, kuchnię, łazienkę. Do budynku przylega budynek gospodarczy murowany o powierzchni całkowitej 18 metrów kwadratowych.
Całość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy w osiedlu ekskluzywnych domków jednorodzinnych. Osiedle to posiada pełną infrastrukturę ze sklepami, szkołą, obiektami sportowymi: stadion i pływalnia.
Proszę dzwonić najlepiej w godzinach wieczornych. Żadnych pośredników, rozmawiasz tylko i wyłącznie z właścicielem. Nie odpisuję na maile! Kontakt tylko telefoniczny. Zapraszam do obejrzenia! Cena 350 000 zł dotyczy całej posesji ze wszystkimi obiektami jakie się na niej znajdują. Najniższa cena za metr! Porównaj oferty! Warto!