Duża posesja,dom,budynek pod biznes

SPRZEDAM
POSESJĘ w skład której wchodzą:
1.Działka o pow.30 arów(3000m2)
2.dom o pow.180m2
3.budynek pod działalność gospodarczą o pow.70m2
4.garaż o pow.65m2
OPIS
1.DZIAŁKA
Działka o pow.30 arów(3000m2) o wymiarach szerokość 60m,głebokość 50m.Działka jest ogrodzona z 3 stron siatką a przód płotem betonowo-drewnianym z przesuwną bramą z napędem.Działka jest w pełni zagospodarowana tj.w tylnej części znajduje się staw z rybami,trawnik,kojec dla psa oraz liczne nasadzenia(około 1000 krzewów i roślin).Z przodu działka wyłożona jest kostką granitową(230m2) tworzącą piękny podjazd przy którym znajduje się fontanna ze stali nierdzewnej.Cała działka posiada nawodnienie-4 sekcje po 4 spryskiwacze(razem 16 spryskiwaczy)+300m nawodnienia kropelkowego,zasilanie pompa,woda pobierana ze stawu do którego spływa woda z wszystkich dachów.Działka znajduje się w zacisznej części Lubszy 300m od lasu przy asfaltowej drodze powiatowej Lubsza-Śmiechowice. Miejscowość Lubsza znajduje się 7 km od Brzegu,20 km od Namysłowa,45 km od Opola,50 km od Wrocławia. W miejscowości znajduje się Urząd Gminy, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, kościół.
2.DOM
Dom w stylu dworkowym o pow.180m2 zbudowany w II etapach.I etap w 2002r. budowa domu do zamieszkania na parterze,II etap w 2008r.wykończenie poddasza.Dom zbudowany jest z bloczków (beton komórkowy),docieplony styropianem 10cm na pióro-wpust.Dach kopertowy z wykuszami pokryty dachówką Brass.Przód domu posiada dużą lukarne z 4 filarami i 3 stronnymi schodami.Wszystkie okna na parterze posiadają żaluzje antywłamaniowe.W domu na parterze znajduje się,przedsionek,pom.gospod.(pralnia),salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras(45m2),łazienka,2 sypialnie,klatka schodowa na poddasze.Na poddaszu znajduje się:druga łazienka,3 sypialnie z garderobami,korytarz.Wykończenie:kafle,parkiet dębowy,deska Barlinecka dębowa,schody buk parzony firmy KOMMOR,drzwi wejściowe oraz wszystkie drzwi wewnetrzne z litego drewna firmy SITAK.Dom posiada centralne ogrzewanie(grzejniki,łazienki i kuchnia ogrzewanie podłogowe)zasilane z pieca na miał węglowy sterowanie elektroniczne.
3.BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Obok domu znajduje się budynek pod działalność gospodarczą o pow.70m2 zbudowany w 2005r w którym obecnie znajduje się salon fryzjersko-kosmetyczny(istnieje możliwość przekwalifikowania budynku na inną działalność np.gabinety lekarskie,stomatologiczne,kancelaria notarialna,kancelaria adwokacka,biuro rachunkowe lub inne).Lokal posiada centr.ogrzewanie z tego samago pieca co dom,woda ciepła,zimna,kanalizacja,telefon,internet.Salon wykończony jest na wysokim poziomie.Z tyłu salonu w osobnym pomieszczeniu znajduje się kotłownia o pow. 15m2.
4.GARAŻ
Garaż na samochody o pow.65m2,podłoga betonowa,2 bramy z napędem
Posesja ładnie się prezentuje,jest gdzie wypocząć,jest też możliwość zarobkowania na miejscu bez konieczności dojazdów do pracy itd. Więcej zdjęć posesji oraz wnętrza wyślę zainteresowanym na e-maila
Ogłoszenie od właścicieli nieruchomości bez pośredników,bez prowizji
Możliwa jest też zamiana domu na duże mieszkanie ok.100m2 w nowym budownictwie w Brzegu+dopłata