DS300 Dom do zamieszkania Strażów

Dom wolnostojący na początku Strażowa z 1998 r, w pełni wykończony do zamieszkania. Dom w konstrukcji szkieletowej ( szczegóły technologii w podanym linku) http://www.amtech.com.pl/o-firmie/ Dom wolnostojący budowany w technologii szkieletowej stalowej+ płyta OSB, wełna mineralna, styropian 10 cm, okna PCV, kryty gontem bitumicznym, brama garażowa segmentowa z napędem. Dodatkowym atutem domu są:
- rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym
- niezależna dla każdej sypialni klimatyzacja
- telewizja wewnętrzna z monitoringiem Działka 5,5 ar w pełni zagospodarowana, podjazd z kostki brukowej, duży taras, odwodnienie działki wraz z odprowadzenie wód opadowych z rynien. Dom całkowicie wykończony , ściany gładkie szpachlowane, na podłodze w salonie panele podłogowe, w kuchni nowa zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD ( lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofalówka), garaż jedno- stanowiskowy, łazienka na parterze z prysznicem, schody dębowe, na poddaszu na podłodze parkiet, jedna sypialnia z garderobą, wanna w łazience na poddaszu. Układ pomieszczeń:
Parter: salon z kominkiem, osobna kuchnia, łazienka, garaż
Poddasze: 3 sypialnie w tym jedna z garderobą, łazienka Ogrzewanie gazowe z sterownikiem w salonie, instalacja miedziana- kaloryfery stalowe, kominek w salonie. Wszystkie media, prąd, woda, gaz, kanalizacja. Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Szybki dojazd do Rzeszowa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Paweł Zawadzki nr licencji 13102 Kąt Nieruchomosci
Rzeszów ul. Rejtana 10 a www.nieruchomosci-kat.pl