drzwi przeciwpyłowe

DRZWI PRZECIWPYŁOWE DRZWI wykonane są z grubej, przeźroczystej folii o wymiarach 120 x 220 cm; mocowane do ościeżnicy (obramowania drzwi) za pomocą taśmy dwustronnie klejącej lub jeśli nie ma takiej możliwości to bezpośrednio do ściany za pomocą taśmy malarskiej.
Takie rozwiązanie pozwala na szczelne odseparowanie przeznaczonego do remontu pomieszczenia od pozostałej części mieszkania czy biura. Uciążliwy pył i kurz powstały podczas szlifowania lub wiercenia jest w 100 procentach zatrzymany wewnątrz remontowanego pomieszczenia. Komunikacja zostaje zachowana dzięki wmontowanemu w folię dwustronnemu zamkowi błyskawicznemu. MONTAŻ (SPOSÓB POSTĘPOWANIA)
(Sposób I) • przyklej wzdłuż całej ościeżnicy oraz na podłodze taśmę dwustronnie klejącą, • przytwierdź do niej zamkniętą kurtynę, zaczynając od góry oraz równomiernie naciągając, tak aby folia była naprężona, a zamek błyskawiczny znajdował się mniej więcej na środku otworu drzwiowego, • odetnij nadmiar folii na brzegach.
(Sposób II)
rozłożoną i napiętą folię (z zapiętym oraz znajdującym się mniej więcej na środku otworu drzwiowego zamkiem) przytrzymaj a następnie przyklej na krawędziach do ściany za pomocą taśmy malarskiej; zrób to szczelnie na wszystkich bokach folii wraz z podłogą
Od tego momentu komunikacja pomiędzy remontowanym pomieszczeniem a resztą mieszkania czy biura odbywać się będzie dzięki zamontowanemu dwustronnemu zamkowi błyskawicznemu. Po całkowitym zakończeniu prac (łącznie z odkurzaniem) odklej delikatnie folię od taśmy klejącej, tak aby nadawała się do ponownego zastosowania. Zestaw nie zawiera taśmy dwustronie klejącej ani taśmy malarskiej. Producent:
GD SERWIS
Bronisław 11a, 63-025 Witowo
www.gdserwis.pl