Domy jednorodzinne 99 - 135m2 wysoki standard

Ogłoszenie dotyczy jednego z sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie budowanych na obrzeżach Lublina w m. Kalinówka w bliskiej odległości nowo powstałego centrum handlowego Atrium Felicity. Powierzchnia domu 123 m2.
Inne domy mają pow. użytkową od 123 do 135 m2, pow. całkowita od 179 do 183 m2. Szczegóły prezentowanej oferty.
Niezwykle funkcjonalny dom łączy w sobie elegancję nowoczesności oraz ekonomikę w wykorzystaniu powierzchni. Dom zaprojektowany dla rodziny 4 osobowej. Posiada salon z miejscem na kominek, 4 przestronne pokoje, kuchnia, 2 łazienki, garaż, taras i balkon. Powierzchnia działki, na której zlokalizowany jest dom wynosi 450m2. Instalacje.
Wysoki standard jaki oferujemy zawiera między innymi: – ogrzewanie podłogowe na całym parterze + łazienka na górze
- izolacja ścian zewnętrznych 20 cm
- brama garażowa z napędem i 2 pilotami
- okna 3 szybowe,
- drzwi zewnętrzne drewniane,
- balustrady balkonów se stali nierdzewnej,
- kompletną instalację elektryczną z gniazdkami, włącznikami itp.
- instalację CO wraz z kotłem kondensacyjnym, – instalację wodną i kanalizacyjną, – ponadto instalację sieci internet, video domofonową, inst. RTV, oraz przydomową oczyszczalnię ścieków, i wiele innych elementów, na temat których można porozmawiać podczas prezentacji inwestycji. Termin realizacji 30,05,2015 roku. Na obecnym etapie istnieje możliwość adaptacji wielu elementów wnętrz pod klienta. Np. rozmieszczenie punktów elektrycznych czy instalacji wody użytkowej.
Lokalizacja: Kalinówka k. Lublina
Szybkie i wygodne połączenie z Lublinem. 15 min do centrum Lublina i 5 min do centrum Świdnika. Do centrum handlowego Atrium Felicity dojedziemy w 7 min.
Zapraszamy na wirtualny spacer po domu:
https://www.youtube.com/watch?v=BA5nOCKvO8A Szczegóły realizowanej inwestycji dostępne są na naszej stronie www.btphome.pl
Standard wykonania http://www.btphome.pl/standard-wykonania
Zapraszamy
BTP Home
ul. Droga Męczenników Majdanka 74 p. 121
20-325 Lublin
www.btphome.pl