Domek letniskowy -Ośrodek Wypoczynkowy Ruś

Wynajmę domek letniskowy w miejscowości Ruś k/Morąga nad jeziorem Ruskim, bogatym w ryby i chronione kwiaty wodne. Domek znajduje się w zamkniętym ośrodku wypoczynkowym, w sercu lasu na Warmii i Mazurach w pobliżu rezerwatu ,,sosny taborskiej” z dala od miasta i osiedli.
Gęste lasy, obfitujące w grzyby, leśne owoce, zwierzynę i unikalne ptactwo są idealnym miejscem pieszych i rowerowych wycieczek. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu wodnego( łódki, kajaki, rowery). Idealne miejsce dla rodzin, które cenią sobie ciszę i spokój. Domek znajduje się 50 m od plaży, głównego pomostu. Na terenie ośrodka znajduję się kawiarnia. Domek całkowicie wyposażony (telewizor, radiomagnetofon, lodówka , kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy itp.). Posiada dwa pokoje, łazienkę, aneks kuchenny, duży zadaszony taras, łącznie 6 miejsc noclegowych. Miejsce parkingowe przy domku. Cena wynajmu od 2-4 osób 130 zł/dobę, od 4-6 osób 150 zł za domek/doba.
Atrakcje
- plaża
- wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódka, kajak, rower wodny)
- wypożyczalnia rowerów turystycznych
- bar, stołówka
- plac zabaw dla dzieci
- pomosty dla wędkarzy – boisko do siatkówki i koszykówki
- kort tenisowy
- ścieżka rekreacyjna
W pobliżu ciekawe miejsca historyczne : Pole bitwy w Grunwaldzie, Zamek Krzyżacki w Ostródzie, Kanał Ostródzko – Elbląski z unikalnymi pochylniami, Pałac w Morągu, Zabytki stolicy Warmii i Mazur w Olsztynie,
a także miejsca kultu religijnego:
Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie, Droga Krzyżowa w Głotowie. Ośrodek idealny dla osób szukających bliskiego kontaktu z przyrodą! Polecamy rodzinom z dziećmi, osobom starszym, grzybiarzom i wędkarzom!