Domek letniskowy 33 m2, zadaszony taras+działka, Góry Świętokrzyskie

Zapraszamy do zakupu naszego domku letniskowego w południowo-wschodniej części Gór Świętokrzyskich. Domek posadowiony na wyjątkowo malowniczym zboczu góry Zamczysko z szerokim widokiem na dolinę i pobliskie zalesione góry.
Działka otoczona z jednej strony łąkami (połoniny) i lasem do szczytu góry (ok. 422 m npm).
Domek znajduje się na wysokości 380 m npm.
Okolicę polecamy miłośnikom ciszy, leśnych wędrówek i malowniczych krajobrazów w ciągu całego roku.
Zimą panują tu idealne warunki dla narciarzy. W pobliżu wyciąg narciarski. Stok wzgórza również nadaje się do amatorskich zjazdów. Teren miejscowości graniczy z cisowskim Narodowym Parkiem Krajobrazowym. Okolica nieruchomości całkowicie czysta ekologicznie. Sioło składa się z czterech chat (dwie zamieszkałe) oraz dwóch domów letniskowych. Woda dostępna ze studni wykopanej na źródle – woda jest przez cały rok. Odległość od studni 115 m. Domek posadowiony na działce o powierzchni 3000 m2. Wielkość działki można zmniejszyć. Wymiary działki do sprzedania 24 m szerokości, 146 m długości. Działka znajduje się obok miejscowości Nowa Huta gmina Raków. Dojazd do nieruchomości górskim duktem przez las i górę (możliwy wjazd autem ze standardowym zawieszeniem). Sąsiedztwo: dom jednorodzinny (chata świętokrzyska) z obejściem, z drugiej strony nowy dom letniskowy z drewna. Prąd dostępny na słupie 145 m od domku.
Istnieje możliwość użytkowania energii przez podlicznik. Stan faktyczny budynku: do zamieszkania sezonowego od zaraz. Umeblowany salon, kompletna sypialnia małżeńska, nieduży pokoik z łóżkiem 1-osobowym. Wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka gazowa, zlew, szafki). Łazienka z sedesem, zlewem i kabiną prysznicową. Stan formalny: w trakcie budowy. Dziennik budowy prowadzony na bieżąco. W każdej chwili można zakończyć budowę obiektu. Budynek zaprojektowany i wykonany wg. projektu budowlanego i zgodnie ze sztuką budowlaną. Prąd w budynku i na tarasie. Układ hydrauliczny i elektryczny w pełni funkcjonalny. Zasilanie wodą z zasobnika zewnętrznego hydroforem.
Dach kryty blachodachówką Thyssen-Krupp z pełnym orynnowaniem. Bardzo wygodny i funkcjonalny
Istnieje możliwość ocieplenia domku i ogrzewania go piecem gazowym, elektrycznym lub samodzielnie wykonanym piecem na drzewo. Więcej informacji dostępne przez telefon bądź e-mail.
Oględziny obiektu tylko dla osoby żywotnie zainteresowanej zakupem.
Pierwsze zdjęcie to widok z tarasu domku letniskowego. Dwa kolejne zrobione były na dziewiczym gruncie bez zabudowań. Na życzenie prześlemy aktualne zdjęcia krajobrazu wraz zabudowaniami. Zapraszamy serdecznie