Domek 3syp. w Kamieniu/grill/wędzarnia/domek na drzewie-20km od Gdyni!

Domek holenderski 3 sypialnie, salon kuchnia, łazienka z prysznicem w Kamieniu – 20km od Gdyni! Działka rekreacyjna o powierzchni ok. 1200m2 nad jeziorem Wysoka/Wycztok/ – jezioro jest pod pieczą PZW w miejscowości Kamień, położona w kompleksie działek, teren w całości ogrodzony siatką, zagospodarowany, zadbany na planie trójkąta z pięknym widokiem na jezioro na wzniesieniu, zadrzewiona, na działce są liczne świerki, częściowo zacieniona, położona wśród innych podobnych zabudowań – gwarantuje ciszę i świeże powietrze.
Domek rekreacyjny holenderski 11mx3,10m, stojący na powyżej opisanej działce – ładnie urządzony i wyposażony, trzy sypialnie, salon, kuchnia, łazienka z kabina prysznicową. Z dużym tarasem zadaszeniem całościowym.
Ogrzewanie, salon poprzez kominek gazowy, natomiast każda sypialnia posiada indywidualne, niezależne ogrzewanie sufitowe, wszystkie ściany odnowione. W zeszłym sezonie wymieniona instalacja wodna, nowa kuchenka gazowa, powiększone szambo. Do domku doprowadzony jest prąd, woda miejska, ogrzewana przepływowym podgrzewaczem wody – sprawdza się świetnie, gaz butlowy, kanalizacja na bazie szamba 2000l. Domek zabezpieczony alarmem przeciwpożarowym i przeciwwłamaniowym, zabudowany całościowo dachem drewnianym na całej długości domku, duży taras również na całej długości domku. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi działka wyposażona w atrakcje dla pociech – dwie huśtawki, jedna na łańcuchach, druga sznurowa, domek na drzewie ze zjazdem na tyrolce jest ogromną atrakcją dla dzieci i zarazem aututem tego miejsca. Ognisko kamienne murowane, odpowiednio zabezpieczone. Murowany duży grill oraz wędzarnia w kompleksie wraz ze skalniakiem stanowią malowniczą część działki. Do domku dobudowana jest wiata na samochód.
W pobliżu pola, lasy miejsca do spacerów, wycieczek rowerowych, nieopodal stadnina konna gdzie są doskonałe warunki do jazdy konnej, pływania, wędkowania, grzybobrania. Dojazd do działki drogą gminną piaskową, zawsze zadbaną wyrównywaną kilka razy do roku przez służby miejskie, odśnieżaną zimą. Główne kąpielisko z plażą strzeżona w odległości 300-400m. Boisko do siatkówki plażowej znajduje się na plaży. W pobliżu ok 0,5km od działki znajduje się drugie jezioro Jelonek z równie ciekawym miejscem do kąpieli.
Sprzedaż domku bezpośrednio od właściciela!!
Teren działki w dzierżawie bezterminowej/wieczystej od osoby prywatnej z możliwością wykupu terenu. 7km od Kielna, 6 od Szemudu gdzie można znaleźć wszystko co potrzebne by w stanie błogiego relaksu spędzać czas. W razie pytań proszę dzwonić chętnie udzielę wszelkich informacji.