Dom z klimatem - Kraków Mogilany

Na sprzedaż dom o powierzchni 80m2 wybudowany w latach 80., usytuowany w Krakowie – Mogilanach, 400 m n.p.m. z widokiem na panoramę Tatr, Babią Górę i Kraków. Dół domu: salon z wyjściem na ogród i otwarty na część kuchenną, łazienka, przedpokój. Widok na Babią Górę.
Góra domu: wysoka, przestronna duża sypialnia z dużym tarasem i widokiem na płd. część Tatr.
Dom skierowany jest na stronę południową. Nowoczesne termoizolacyjne okna, nowe centralne ogrzewanie, TV satelitarna, Internet.
Dom jest bardzo funkcjonalny, wygodny z niskimi kosztami utrzymania. Centralne ogrzewanie (200 zł/miesięcznie zimą) i dodatkowo kominek z nawiewem.
Dom otoczony jest 30-letnimi sosnami i piniami; niewielka działka nie wymaga wysiłku w utrzymaniu – daje prawdziwą radość z zieleni – krzewów i kwiatów.
Lokalizacja : Mogilany, zaledwie 8 minut do Borku Fałęckiego, a 20 minut do Ronda Matecznego. Otoczenie domu: zabudowa niska, fitness, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, PKS, lotnisko, autobus, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum. Cena: 365 000 zł
Serdecznie zapraszamy! Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6281 Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie