Dom wolnostojący w Santoku z widokiem na rzekę Wartę

Przedmiotem oferty jest dom z pięknym widokiem na rzekę Wartę po gruntownym remoncie, usytuowany w przepięknej okolicy w malowniczej miejscowości Santok, oddalonej o około 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Na metraż domu składa się: obszerny salon, kuchnia z wydzieloną częścią jadalną, gabinet, dwie sypialnie wzbogacone o garderoby, holl oraz łazienka z wc. Na chwilę obecną przestrzeń poddasza ( 100m2 ) to cześć nieużytkowa, idealnie nadaje się do własnej aranżacji. Poddasze zostało wyposażone w instalacje: elektryczną i kanalizacyjną oraz została wydzielona łazienka. Dom jest częściowo podpiwniczony. Nieruchomość po gruntownym remoncie, do którego użyto wysokiej jakości materiałów:
- wymieniono instalację elektryczną,
- postawiono nowe ściany szczytowe z SUPOREXU,
- dach w całości wymieniono, postawiono nową konstrukcję pod którą wylano betnowy wieniec,całość poddasza podwójnie ocieplono wełną mineralną 15 cm,
- wymieniono wszystkie drzwi wewnętrzne, wejście do budynku zabezpieczono drzwiami antywłamaniowymi typu GERDA,
- dobudowano wiatrołap, wylano schody zewnętrzne,
- budynek wyposażono w nowe okna ze szprosami model SIENA NOCE, wzbogacone o rolety zewnętrzne antywłamaniowe,
- dom wyposażono w nowy komin firmy SCHIEDEL, który ocieplono wełną mineralną,
- w części piwnicznej wylano nowe posadzki,
- zamontowano nowe parapety granitowe robione na zamówienie VENGA RED, sprowadzone ze Szwecji,
- cały budynek ocieplony styropianem grubości 15 cm,
- na budynku położono strukturę silikonową,
- elewację przyozdobiono ciętą cegłą holenderską,
- ogrzewanie budynku zapewnia piec na paliwo stałe.
- zamontowana nowa brama wjazdowa Teren posesji w pełni ogrodzony , wyłożony wysokiej jakości polbrukiem impregnowanym (model NOSALIT MELANŻ). Udogodnienie stanowi jednostanowiskowy garaż murowany , wyposażony w metalową bramę wjazdową oraz okna PCV. Na posesji znajduje się kącik do grillowania który doskonale sprawdzi się przy zjazdach rodzinnych w letnie weekendy. Najważniejszym atrybutem nieruchomości jest jej usytuowanie w malowniczej scenerii, dom z widokiem na rzekę Wartę ( co widać na załączonych zdjęciach ), w pobliżu rezerwatu przyrody "Santockie Zakole". W miejscowości Santok znajdują się: punkty usługowo – handlowe, biblioteka, przystanek PKS i PKP, Urząd Gminy, bank, bankomat, poczta, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła, boisko, muzeum, dom kultury, zabytkowa wieża widokowa "baszta", dzwonnica, promenada nad rzeką Wartą. WIĘCEJ ZDJĘĆ : http://www.drwieganieruchomosci.pl/domy/sprzedaz/nieruchomosc,178-3070-ODS.html Zapraszamy na prezentację !!!