Dom wolnostojący obok IKEA piękny - do odbioru Modlniczka / Modlnica

Piękny dom – możesz zaprojektować układ scian. Lokalizacja:spokojne i urocze miejsce wśród zieleni. Modlniczka to wygodna i spokojna lokalizacja , dojazd do Bronowic zajmuje 5 minut – droga 2 pasmowa, dojazd bez korków. Kilka minut spacerem do przystanku komunikacji miejskiej (autobusy MPK do Bronowic – Widok). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, brak bloków, liczne tereny zielone. Drogi asfaltowe. W sąsiedztwie: sklep, szkoła,przedszkola, kościół.
Budynek: atrakcyjny projekt, 2 balkony i taras Jeżeli zrezygnujesz z garażu – będzie nawet 7 pokoi, z garażem – 5, 2 łazienki. Dodatkowo stryszek z oknem. Kanalizacja miejska (brak szamba). W cenie dobry standard deweloperski zawierający grzejniki i nowoczesny piec gazowy z programatorem. Ogródek jest ogrodzony. Realizacja budowy jest przy użyciu wysokiej jakości materiałów (pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna). Również w ofercie połowa domu – jako samodzielny apartament 3 lub 4 pokojowy z ogrodem za 339.000 zł Finansowanie:
Bezpieczny zakup objęty 3-letnią rękojmią, nieruchomość nie posiada kredytów i obciążeń. Kupując ten dom oszczędzasz: połowę opłaty notarialnej umowy deweloperskiej i uzyskasz zwolnienie od opłacenia podatku 2% Zapraszamy do kontaktu ZADZOŃ