Dom warsztat samochodowy myszęcin świebodzin szczaniec mieszkanie

Sprzedam dom (mieszkanie w domu dwurodzinnym) w małej miejscowości Myszęcin. DOM:
Dom znajduje się na ogrodzonej działce, wokół ogrodzenia liczne krzewy ozdobne. Dwa wjazdy do posesji, od strony wschodniej i południowej (dwie bramy zamykane kłódkę) oraz dwie furtki.
Dom posiada kanalizację. Budynek jest podpiwniczony (piwnica – 31m2 podzielone na 3 osobne pomieszczenia)
Strych -pow.19m2 (podzielone na dwa osobne pomieszczenia – powierzchnia idealna do zaadaptowania na pomieszczenie mieszkalne. Dom częściowo ocieplony od strony zachodniej, oba strychy ocieplone od wewnątrz.
Korytarz i wiatrołap (ostatni remont w 2012 roku) Pomieszczenia mieszkalne:
parter – 2 pokoje(wykładziny na podłodze drewnianej) łazienka (cała w kafelkach)
kuchnia (kafelki na podłodze i ścianach)
**całe wyposażenie kuchni jest wykonanie pod wymiar (może zostać w mieszkaniu), 1 piętro – 2 strychy (możliwość adaptacji na powierzchnie mieszkalną) , pokój (wejście do pokoju od mieszkania z parteru oraz od strychu z 1 piętra)
*Wszystkie pomieszczenia są wysokie (daje to możliwość dodatkowej powierzchni np. wstawienia antresoli) OKNA:
wszystkie okna plastikowe, okno tarasowe w pokoju (możliwość dobudowy tarasu)***przy oknie tarasowym teren przystosowany do odpoczynku, grillowania, wszystkie okna od strony południowej posiadają zewnętrzne elektryczne rolety (zamontowane w 2008 i 2013) Ogrzewanie:
ogrzewanie centralne- piec znajduje się w piwnicy (żeliwne grzejniki – pokoje, łazienka-dwie drabinki) woda ciepła z CO (zimą), latem woda nagrzewana prądem Działka:
Cała działka wysiana trawnikiem, wjazdy wysypane ozdobnymi kamieniami.
Na działce drzewa owocowe (w ogrodzie) oraz orzech (przy domu – zapewniający schronienie przed słońcem w upalne dni)
Przy domu na działce o pow. 600m2 znajdują się:
garaż 49m2 budynek gospodarczy 49m2
ogród – warzywniak Budynki gospodarcze przystosowane do prowadzenia działalności np. warsztatu (garaż posiada kanał 5 metrowej gługości), w obu budynkach instalacja trójfazowa elektryczna, centralna instalacja powietrzna (od kompresora) – 5 punktów podłączenia poboru powietrza
woda doprowadzona do budynków gospodarczych oraz na ogródek. OSTATNIE REMONTY:
pokoje 2013r.
łazienka 2011r. (odświeżenie) ostatni remont kapitalny w 2000r.
korytarz i wiatrołap w 2012 roku OKOLICA:
W miejscowości 3 sklepy, bar-pizzeria, kościół, blisko piękne lasy, zabytki architektury (pałac). Myszęcin to wieś otoczona obwodnicą (droga krajowa 92), dlatego w miejscowości jest cisza i spokój.
Dojazd do najbliższego miasta to dystans tylko 9km (Świebodzin)
Z miejscowości jest 10km do wjazdu na autostradę A2 (Warszawa-Berlin), oraz 10km do wjazdu na drogę ekspresową S3 (Zielona Góra-Gorzów Wlkp.) Miejsce idealne dla miłośników przyrody ciszy i spokoju.
Cała działka w zadbanym stanie (regularnie przycinane trawniki i krzewy)
Mieszkanie w stanie do zamieszkania. SĄSIEDCTWO:
W budynku mieszczą się dwa mieszkania. Jednak rozmieszczenie mieszkań nie daję odczuć, że mieszka się w domu dwurodzinnym.