Dom w zabudowie bliźniaczej na Jędrzychowie w nowej atrakcyjnej cenie

Oferta z PROMOCJI "KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI" Bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych, na Jędrzychowie. Budynek podpiwniczony, w 2007 roku przeszedł kapitalny remont, łącznie z wymianą instalacji, stolarki okiennej i drzwiowej. Na pierwszej kondygnacji rozmieszczono:
-Salon o powierzchni 23,80 mkw, do którego przynależy ogród zimowy o pow. 23,80 mkw, z widokiem na przepiękny ogród w stylu japońskim. -jasna, otwarta kuchnia o pow. 17 mkw, spiżarnia o pow. 4 mkw,
-przedpokój o pow. 8,50 oraz wc o pow. 2,35 mkw;
-garderoba.
Na drugiej kondygnacji znajdują się:
-sypialnia, możliwość zrobienia dwóch pokoi/ 10 i 11 mkw/
-łazienka główna o pow. 6,80
-pokój TV o pow. 17,85 mkw
Ponadto poddasze zostało zaadoptowane na pokój gościnny.
W części piwnicznej znajduje się garaż o pow. 12 mkw,
sauna, pralnia z suszarnią oraz pomieszczenie rekreacyjno-gospodarcze. Dom ogrzewany jest jednofunkcyjnym piecem gazowym z dodatkowym zasobnikiem na ciepłą wodę.
Aranżacja domu stwarza bardzo przytulny klimat. Oferta z PROMOCJI "KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI"
Oferta pod nadzorem pośrednika nr. licencji 14466
Nasze biuro oferuje również pomoc Doradcy finansowego w określeniu zdolności kredytowej oraz załatwieniu formalności związanych z kredytem.
Nasz Doradca porówna dla Ciebie ofertę i sprawdzi najkorzystniejsze opcje kredytowe pod względem oprocentowania, prowizji i pozostałych warunków, zawartych w umowach kredytowych. Nasze usługi są bezpłatne. Umów się na spotkanie z Doradcą i sprawdź jak możemy Ci pomóc!