Dom w stanie surowym zamkniętym na działce 1,08 ha

Oferuję Państwu na sprzedaż piękną działkę 1.08 ha wraz z 2 domami w zacisznym miejscu, na wzgórzu wśród drzew.
Pierwszy, to dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 185,24 m2
Drugi, to budynek, składający się z dwóch niezależnych pomieszczeń. Jedno z nich to bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 40m2. Jest to kuchnia z salonem, łazienka oraz antresola/sypialnia. Drugi segment tego budynku (59,4 m2 ) to konstrukcja stalowa, obudowana blachą trapezową, przeznaczony i wykorzystywany jako warsztat.
Domy zlokalizowane sa na południowym stoku góry, z dobrym dojazdem po drodze asfaltowej.
Ogrzewanie jest gazowe, szambo.
Myślinów to niewielka malownicza wieś, położona tuż przy Wąwozie Myśliborskim w Sudetach (powiat jaworski), na terenie Parku Krajobrazowego Chełmy. To przepiękne, czyste, pagórkowate tereny i wspaniałe krajobrazy. Wieś dobrze położona komunikacyjnie: 11 km od Jawora, 20 km od Legnicy, ok. 15 km od wjazdu na autostradę A4.
Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, teren objęty jest ustaleniami Parku Krajobrazowego "Chełmy".
Zapraszam do tego pięknego miejsca każdego kto lubi ciszę i piękno natury. Małgorzata Pieńkowska,
pośrednik nieruchomości, licencja nr 20959 RE/MAX Concept jest wyłącznym przedstawicielem w sprzedaży. Tylko sprzedający ponosi koszty pośrednictwa biura nieruchomości REMAX Concept. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.