Dom w Sokółce sprzedam lub zamienię na mieszkanie

Sprzedam (bez pośredników), lub zamienię (na małe mieszkanie w bloku, w Sokółce), ładny dom o ciekawej architekturze położony przy ul. Dąbrowskiego w Sokółce. Rok budowy: 1987. Powierzchnia użytkowa ok.140m2, dodatkowo piwnica 80m2 i poddasze 60m2 do zagospodarowania. W skład nieruchomości wchodzi też duży budynek gospodarczy i garaż z kanałem. Działka ma ok.900m2, a korzystne położenie na niej domu pozostawia wiele możliwości jej zagospodarowania. Dom ma solidne fundamenty, podpiwniczenie na całej powierzchni budynku, ściany murowane z ceramicznej dziurawki. Stolarka okienna drewniana (okna podwójne) szczelna i w dobrym stanie. Więźba dachowa, krokwie w doskonałej kondycji, pełne deskowanie, dach pokryty papą i eternitem. Ogrzewanie: Piec C.O. 10-letni ATMOS – specjalny na drewno, brykiet. Podłączenie do wodociągu miejskiego oraz dodatkowo studnia. Własne szambo z osadnikiem.
Wnętrza wykończone w drewnie: podłogi, sufity, boazerie, drewniane schody i antresola. Łazienki – glazura, terrakota, Kuchnia – glazura i drewniana podłoga.
Dom posiada w sumie 4 kondygnacje: Piwnica: Kotłownia z piecem C.O. oraz cztery pomieszczenia do dowolnej aranżacji.
Parter: Kuchnia (13m2), z dekoracyjnym piecem kaflowym z brązowego kafla. Salon (ok.30m2) z kominkiem klasycznym (z otwartym paleniskiem), w salonie nie ma stropu z wyższą kondygnacją (antresola), co daje wrażenie ogromnej otwartej przestrzeni. Dwa pokoje (12 i 13m2), łazienka z dużym, dwuosobowym prysznicem i wc.
I piętro: Dwa pokoje (po ok.12m2), duża garderoba, łazienka z wanną i wc oraz otwarty salon (ok.20m2) do dowolnej aranżacji. Z wszystkich czterech stron znajdują się duże balkony.
Poddasze do tej pory nieużytkowane, również do dowolnego wykorzystania.
Dom jest położony w centrum miasta, a jednocześnie w zacisznej i spokojnej okolicy, co jest jego wielkim atutem. Ponadto duży budynek gospodarczy oraz bliskość centrum dają spory potencjał do prowadzenia działalności.