Dom w Płońsku (bezpośrednio)

Oferowany dom znajduje się w Płońsku, na Osiedlu Toruńskim, położonym blisko dróg dojazdowych do Warszawy i Płocka. Powierzchnia całkowita domku to 200 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym, kotłownią oraz stryszkiem (sama powierzchnia użytkowa to 140 m2 dla pomieszczeń mieszkalnych). Ogrzewanie jest gazowe, dom ma podłączenia do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej.
Powierzchnia działki wynosi 642 m2. Cała działa ogrodzona jest nowoczesnymi panelami ocynkowanymi, dodatkowo również z naciągniętymi na nie matami wiklinowymi. Ogród został zaprojektowany i urządzony ze szczególną dokładnością. Poza roślinami popularnymi rosną w nim rośliny rzadziej spotykane, jak na przykład różne odmiany hortensji bukietowej, róż, berberysów czy dereni, co sprawia, że otaczający dom ogród jest atrakcyjny o każdej porze roku.
Sam dom jest parterowy, z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się duży przedpokój z pojemną szafą ubraniową – z niego przechodzi się do gabinetu (11 m2), korytarza prowadzącego do kuchni (12 m2) oraz salonu (25 m2). Salon jest centralnym pomieszczeniem, wysokim, z antresolą, schodami prowadzącymi na poddasze, kominkiem oraz dwoma wysokimi oknami, za którymi rozciąga się widok na ogród. Z salonu przechodzi się do jadalni (17 m2), z umieszczonym centralnie stołem, nad którym znajduje się ozdobny podwieszany sufit. Z jadalni wychodzi się na zadaszony drewnianą konstrukcją taras, z którego można korzystać również w deszczową pogodę i spędzać czas w najbardziej kameralnej części ogrodu. Kuchnia (12 m2) i jadalnia są połączone szerokim przejściem. Układ kuchni został ustawiony w kształt litery L, oświetlają go dwa duże okna, meble zostały wykonane na zamówienie, z wysokiej jakości materiałów. Z kuchni przechodzi się do pomieszczenia gospodarczego (piec gazowy, spiżarnia/schowek), następnie do garażu.
Na poddaszu znajdują się trzy pokoje sypialniane (15, 15, 20 m2), jeden z nich z garderobą, duża łazienka (10 m2) oraz stryszek i antresola, z której jest ładny widok na salon. Wnętrza domu zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz, z dokładnością i dbałością o szczegóły (np. w przypadku projektu instalacji elektrycznej). Materiały wykończeniowe są najlepszej jakości – blachodachówka z 30-letnią gwarancją, drewniane okna w kolorze wenge, fornirowane drewnem egzotycznym drzwi wewnętrzne (Pol-skone), płytki oraz armatura wiodących producentów krajowych i zagranicznych (ceramika Paradyż, Tubądzin, włoski Marazzi, Koło), parkiet egzotyczny z drewna Ipe firmy DLH, kominek norweskiej marki Jotul. Dodatkowo nieruchomość posiada świadectwo energetyczne, które potwierdza, że dom jest energooszczędny i tani w użytkowaniu.