Dom w Paszowicach do sprzedania

Do sprzedania nieruchomość położona w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego "Chełmy", Wąwozu Myśliborskiego (3 km), na trasie Legnica-Jelenia Góra. 3 km od Jawora.
Dom z zabudowaniami gospodarskimi (w tym 2 stajnie- w tym jedna w bryle budynku mieszkalnego posiada piękne sklepienia łukowe), garaż w bryle budynku. Dom jest podpiwniczony. Media- woda, gaz, prąd, telefon. Na parterze domu znajduje się hol, 2 pokoje, kotłownia (nowy kocioł C.O. na węgiel i drewno, bufor do c.w.u. z możliwością podłączenia dwóch dodatkowych źródeł ciepła), pomieszczenie gospodarcze. Schody drewniane.
Piętro: 4 pokoje, kuchnia, łazienka (częściowo zaadoptowana).
Dom posiada wysoki strych z możliwością adaptacji na pokoje. W budynku dokonano częściowego remontu- wymiana okien (PCV), instalacja c.o. (piętro), częściowo wymieniona instalacja elektryczna. Ciepłą woda z elektrycznego podgrzewacza pojemnościowego (w sezonie grzewczym-z c.o.).
Z tyłu budynku wąska działka z przeznaczeniem na ogród, warzywnik- częściowo zagospodarowana. W centralnej części podwórka nasadzenia krzewów owocowych.
Dom znajduje się w centralnej części wsi, blisko szkoła, Urząd Gminy, ośrodek zdrowia.
Ze względu na ilość budynków towarzyszących polecam osobom z pomysłem na biznes. Budynki są w niezłym stanie technicznym.
Możliwość dokupienia 2 ha ziemi w pobliżu.