Dom w Motyczu stan deweloperski OKAZJA CENOWA

Cena 489000 zł aktualna przy sprzedaży do 31.12.2014.
Po tym czasie cena domu wynosić będzie 575000 zł.
Dom położony jest w Motyczu w spokojnej, zielonej okolicy zaledwie 10 km od Al. Kraśnickiej w Lublinie i 4 km od drogi wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów.
Wybudowany wg projektu Studia Atrium GL 101 Maxima (z wprowadzonymi niewielkimi zmianami, zwiększającymi powierzchnię użytkową i funkcjonalność domu).
Dwuspadowy dach z lukarnami, klasyczne proporcje i staranna architektura oraz posadowienie domu w pięknej okolicy, decydują o jego urodzie i atrakcyjności. Doskonały rozkład pomieszczeń, duże widne przestrzenie i najwyższy deweloperski standard wykończenia, sprawiają że dom jest niezwykle funkcjonalny i wygodny.
Dom zbliźniaczony jest z drugim jedynie garażami (nad garażami nie ma żadnych pomieszczeń użytkowych), co powoduje, że odległość między domami wynosi 11m i zapewnia to intymność porównywalną do mieszkania w domu wolnostojącym. Dachówka ceramiczna Braas-Rubin,ocieplenie 15cm wełna mineralna,kominy z cegły klinkierowej Roben,okna i drzwi wejściowe drewniane mahoniowe,ściany belit+styropian 12cm system Knauf, instalacja elektryczna,TV,
internetowa,alarmowa,telefoniczna,domofonowa,wodna,
ogrzewanie gazowe, piec kondensacyjny Dietrich, terma elektryczna, grzejniki
Powierzchnia działki (do jednego domu) – 1000 m2
(wym. ok. 29m x 33m), częściowo ogrodzona
Powierzchnia użytkowa domu – 145m2
Garaż na 2 samochody – 34m2, z bramą segmentową szer.4m
Zadaszony ganek zewnętrzny – 12m2
Taras zewnętrzny (do wykończenia) – 18m2 Dodatkowe informacje, rzuty i zdjęcia: domwmotyczu.pl