dom w centrum Jawora ( nowa niższa cena )

Jeżeli chcesz mieszkać i prowadzić działalność w jednym miejscu, a może masz dużą rodzinę lub chcesz mieszkać z rodzicami – TO WŁAŚNIE JEST PROPOZYCJA DLA CIEBIE. Układ pomieszczeń i umiejscowienie daje wiele możliwości. Obiekt jest w doskonałym stanie technicznym, z niezależnym wejściem dla części usługowej i mieszkalnej, w pełni urządzony i przygotowany do zamieszkania. Istnieje możliwość szerokiej adaptacji i zagospodarowania ze szczególnym przeznaczeniem na przychodnię lekarską, biura dla firm, usługi, przedszkole, działalność poligraficzną, nieuciążliwą produkcję lub lokal gastronomiczny.
Obecny sposób wykorzystania ; parter działalność dwa pomieszczenia 50 i 30 m2 + WC. Piętro – część mieszkalna 3 pokoje, 2 łazienki, garderoba i kuchnia.
Dom składa się z dwóch kondygnacji , dla każdej są niezależne liczniki zużycia energii elektrycznej. Dom posiada wszystkie niezbędne media, dwie łazienki z toaletami, jedną toaletę, jedną kuchnię, 5 pokoi. Całość jest ogrzewana wygodnym piecem dwu-funkcyjnym na eko-groszek. Przed budynkiem jest możliwość korzystania z parkingu. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole i punkty usługowo- handlowe. Za budynkiem zagospodarowany ogród z altaną.